środa 09-04-08, czytany: 19930 razy, autor: Playa Barbie

Doda powoduje wypadki drogowe

Billboardy z nią są niebezpieczne.

DodaDoda / © KAPiF
W udzielonym niedawno dla magazynu Essence redaktor naczelny magazynu Playboy powiedział, że Doda to idealna maszynka do robienia pieniędzy:

- Cokolwiek można by sądzić o Dodzie, prawda jest taka, że kiedy jest na okładce, sprzedaż frunie - zdradza. - Pamiętam taką historię przy jej pierwszym pictorialu, kiedy policja, bodajże w Poznaniu, apelowała do kierowców, żeby patrzyli na szosy, a nie billboardy z Dodą, bo były stłuczki. Panowie się gapili i dochodziło do wypadków.

Tylko że to było kilka lat temu. Czy billboardy z reklamą lodów Koral zadziałają podobnie? Bo skojarzenia przywołują na pewno.

Meller dodał też coś na temat polskich gwiazdek. Nie padły nazwiska, ale te możemy sobie łatwo dopowiedzieć - chodzi o osoby "młode, śliczne i popularne".

- Nauczony doświadczeniem wiem, że młodzi, śliczni i popularni zazwyczaj mają niewiele do powiedzenia - przekonuje. - Aczkolwiek są wyjątki potwierdzające regułę. Borys Szyc wybrał stylizację na bad boya i w ramach tej stylizacji jest świetny. Chuligański. Maciek Stuhr ma z kolei fantastyczny talent komiczny i jest mądrym facetem. Ma coś do powiedzenia. Generalnie jednak najlepsze wywiady wychodziły nam z Janem Nowickim, Kazimierzem Kutzem etc.

A my do dziś pamiętamy wywiad z Kazimierą Szczuką.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida