sobota 12-04-08, czytany: 5616 razy, autor: Hot C

Whitney Houston odcięła Bobby'emu źródło dochodów

Brown nie zarobi na sprzedaży DVD o ich życiu.

Whitney HoustonWhitney Houston / ©PR Photos
Whitney Houston walczy z byłym mężem po cichu. Podczas kiedy Bobby Brown publicznie pierze brudy, obsmarowując piosenkarkę w wywiadach i w swojej "autobiografii", ona pokłada zaufanie w... prawnikach.

Houston zablokowała właśnie Bobby'emu możliwość sprzedaży płyt DVD z zapisem jego reality show, w którym siłą rzeczy pojawiała się często. Tak, Bobby Brown też miał swoje reality show...

Whitney nie była pokazywana w programie w dobrym świetle i jest przekonana, że to przyczyniło się do upadku jej kariery. Teraz, kiedy stara się ją odbudować, Bobby próbuje sprzedać ten sam materiał na płytach. Gwiazda nie ma zamiaru na to pozwolić.

A pozwolenie Whitney jest niezbędne do tego, aby rozpocząć sprzedaż. Bobby jest bardzo zmartwiony całą tą sytuacją ponieważ, jak się zapewne domyślacie, jego konto bankowe świeci pustkami. Brown ma wiele wydatków - między innymi alimenty na kilkoro dzieci i pewnie gigantyczne długi za narkotyki.

"Mógłbym zarobić wiele pieniędzy. Z tego, co wiem, na to DVD byłby ogromny popyt. Ale Whitney nie chce współpracować, więc płyta nie pojawi się w sklepach" - mówi.

Och, biedny Bobby.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Whitney Houston
Whitney Houston
Whitney Houston
Whitney Houston
Whitney Houston
Whitney Houston
MJ doktorem(Michae...
MJ doktorem(Michae...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida