środa 23-04-08, czytany: 18351 razy, autor: Playa Barbie

Gorzki nie chce pracować z Andrzejewicz

"Nie mam zamiaru rozmawiać z kimś kto wyżej mierzy niż się załatwia."

Gosia AndrzejewiczGosia Andrzejewicz / © KAPiF
Kiedy jeszcze Gosia Andrzejewicz nie była idolką nastolatek, nagrała utwór z raperem Gorzkim. Piosenka miała się pojawić gościnnie na jego najnowszym albumie. Miała, bo Gorzki zrezygnował z niej. Zamiast tego zaśpiewa z nim Patricia Kazadi. Dlaczego? Przede wszystkim zdaniem artysty Gosia po prostu gwiazdorzy i nie imponujących możliwości wokalnych.

- Gosia Andrzejewicz nagrała ten utwór ze mną już dawno, wówczas też często lansowała się tym nagraniem. Wystarczy wklepać w Google'ach hasło "gorzki" i "gosia andrzejewicz", ażeby wyświetliły się dziesiątki jej wywiadów w sieci, gdzie pucuje tym nagraniem - tłumaczy raper w wywiadzie dla jednej ze stacji radiowych. - W chwili obecnej rozmowa z nią przypomina rozmowę z wielką gwiazdą, do której moim zdaniem jest jej bardzo daleko... Ja nie mam zamiaru rozmawiać z kimś, kto wyżej mierzy niż się załatwia, dlatego też nie mam zamiaru z nią współpracować... Bardzo się cieszę, że utwór ten finalnie wykonałem z Patricią Kazadi, albowiem ona poza wykonaniem prostego refrenu potrafi dobrze zaśpiewać piosenkę, a z takimi artystami chciałbym przede wszystkim pracować.

- Ja nigdy nie zapraszałem Gosi na swoją płytę. Zaprosiłem na nią producenta współpracującego z Gosią , a on zaproponował mi , żeby w kawałku pojawiła się nieznana nikomu wówczas Gosia Andrzejewicz, zgodziłem się, bo wyszło to dobrze... Do tej pory nie słyszałem płyty Gosi, więc ciężko mi się wypowiedzieć, ale słyszałem jeden z singli i gdybym teraz miał podjąć decyzję po tym co usłyszałem, nie zgodziłbym się na współpracę - dodaje.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Gosia Andrzejewicz...
Gosia Andrzejewicz...
selenka
selenka
 Gosia Andrzejewic...
Gosia Andrzejewic...
gosia
gosia
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida