wtorek 06-03-07, czytany: 12398 razy, autor: Lola Gudinaf

Mister World made in Poland

Jak się Wam podoba nasza reprezentacja?

Daniel MadejDaniel Madej / WSI
Daniel Madej - lat 25, wzrost: 191 cm, brązowooki ciemny blondyn. Pochodzi z Biernej koło Żywca. Studiuje w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Bielsku-Białej, której jest stypendystą. A został nim dzięki wygranej w konkursie Mister Beskidów. Niedługo czeka go konkurs znacznie większego kalibru - jutro już wylatuje do Chin na wybory Mister World 2007. Konkurs odbędzie się 31 marca.

- To wszechstronnie uzdolniony chłopak, który z pewnością godnie będzie reprezentował nas w świecie - twierdzi Lucyna Grabowska, właścicielka agencji Grabowska Models, do której trafił osiem lat temu. - Od wejścia wiedziałam, że osiągnie sukces. Zrobił znakomite pierwsze wrażenie, a ja powtarzam zawsze, że pierwszego wrażenia nie można zrobić za drugim razem. Miał w sobie wdzięk, skromność, nieśmiałość. Od tamtego czasu minęło wiele lat, Daniel ma za sobą liczne zwycięstwa, stawał na wielu wybiegach, a woda sodowa do głowy mu nie uderzyła. Jest idealny do tego zawodu.

Modelem został - jak sam mówi - z przypadku.

- Poszedłem kiedyś na pokaz mody i wówczas coś mnie tknęło, że może fajnie byłoby pracować w ten sposób. To wolny zawód, robi się, co się chce, a nie co się musi, jest przy tym dużo zabawy, zatem czemu nie - mówi Daniel.

Dodaje, że nikt co prawda nie powiedział mu, że "jest piękny". Jedynie babcia od małego powtarzała mu, że jest ślicznym chłopcem.

Na pytanie o modeling i etykietką z tym związaną, odpowiada, że "to samo można by powiedzieć o wielu zawodach, np. o aktorstwie, ale przecież ktoś musi grać, a ktoś inny prezentować ubrania".

O dziewczynach nie myśli. Woli planować swoją karierę i podróżować.

- Wciąż czegoś szukam. Na razie więc nie chcę się wiązać, chcę zwiedzać świat, poznawać nowe miejsca, kultury, ludzi. Jeśli wygram, to będę miał zajęcie na kilka najbliższych lat.

Więcej o Danielu dowiedzie się z artykułów poniżej:

Daniel Madej chce pokonać przystojniaków z całego świata
Dziewczyny muszą poczekać (fotki)
Dziewczyny muszą poczekać (artykuł)

Poniżej natomiast pełna galeria zdjęć naszego reprezentanta:

PORTFOLIO DANIELA

Tutaj lista kandydatów (a co najważniejsze - ZDJĘCIA) do tytułu Mister World 2007:

Mister World 2007 Contestants


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Będę za tobą
jula&fabisz
Będę za tobą
NINJA I ZAKUPY W D...
Szusz Vlog
NINJA I ZAKUPY W D...
DY SZAFECZKA NA KO...
STYLIZACJETV
DY SZAFECZKA NA KO...
Metamorfoza Mai Bo...
Magdalena Pieczonka
Metamorfoza Mai Bo...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida