środa 07-03-07, czytany: 4082 razy, autor: Mignonne

Teraz Indie

Po ślubie w Anglii czas na wesele w Indiach.

Elizabeth HurleyElizabeth Hurley / © Photorazzi
Trzystu gości mogło podziwiać zaślubiny Elizabeth Hurley i Aruna Nayara. Pisaliśmy o kameralnej części teraz czas na oficjalną balangę. Jak donosi magazyn HELLO!, któremu para sprzedała prawa do relacji, na zamku w Winchcombe bawili się wszyscy liczący się w towarzyskim światku.

Do ołtarza prowadził pannę młodą Elton John. Hurley ubrana była w tradycyjną białą suknię, na głowie miała tiarę od Choparda, a w ręku delikatny bukiet. Jej ukochany powiedział nigdy nie widziałem kogoś tak pięknego, byłem tak wypełniony emocjami, że z trudem powstrzymywałem łzy. Wypełniała mnie miłość do niej. Czy Elizabeth była warta tych zachwytów zobaczcie tutaj.Z kolei aktorka popłakała się w kościele podczas przemowy Eltona Johna i podczas pierwszego wspólnego tańca.

Teraz para jest już w Indiach, gdzie odbędą się dalsze ceremonie. Towarzyszy im około 60 przyjaciół. Świętowanie rozpoczęło przyjęcie w hotelu Taj Mahal. Arun pokazał się w tradycyjnym indyjskim stroju, a jego świeżo upieczona żona w czerwonej satynowej sukience. Następnego dnia całe towarzystwo bawiło się na prywatnej plaży na obrzeżach Bombaju.

Główna atrakcja jeszcze przed nowożeńcami. Najważniejsze przyjęcie odbędzie się w pałacu Umaid Bhawan w Jodhpur. Zaślubiny według indyjskich obrządków odbędą się w piątek. Całość będzie zorganizowana w stylu Bollywood.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
NARZECZONY KOMENTU...
SZUSZ (Subskrybuj kanal szusz)
NARZECZONY KOMENTU...
Youtube JulaInfo f...
Jula Nie zatrzymasz mne
Youtube JulaInfo f...
HAUL DOMOWY (Subsk...
MIESZKAMYTV
HAUL DOMOWY (Subsk...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida