środa 07-03-07, czytany: 4038 razy, autor: Mignonne

Teraz Indie

Po ślubie w Anglii czas na wesele w Indiach.

Elizabeth HurleyElizabeth Hurley / © Photorazzi
Trzystu gości mogło podziwiać zaślubiny Elizabeth Hurley i Aruna Nayara. Pisaliśmy o kameralnej części teraz czas na oficjalną balangę. Jak donosi magazyn HELLO!, któremu para sprzedała prawa do relacji, na zamku w Winchcombe bawili się wszyscy liczący się w towarzyskim światku.

Do ołtarza prowadził pannę młodą Elton John. Hurley ubrana była w tradycyjną białą suknię, na głowie miała tiarę od Choparda, a w ręku delikatny bukiet. Jej ukochany powiedział nigdy nie widziałem kogoś tak pięknego, byłem tak wypełniony emocjami, że z trudem powstrzymywałem łzy. Wypełniała mnie miłość do niej. Czy Elizabeth była warta tych zachwytów zobaczcie tutaj.Z kolei aktorka popłakała się w kościele podczas przemowy Eltona Johna i podczas pierwszego wspólnego tańca.

Teraz para jest już w Indiach, gdzie odbędą się dalsze ceremonie. Towarzyszy im około 60 przyjaciół. Świętowanie rozpoczęło przyjęcie w hotelu Taj Mahal. Arun pokazał się w tradycyjnym indyjskim stroju, a jego świeżo upieczona żona w czerwonej satynowej sukience. Następnego dnia całe towarzystwo bawiło się na prywatnej plaży na obrzeżach Bombaju.

Główna atrakcja jeszcze przed nowożeńcami. Najważniejsze przyjęcie odbędzie się w pałacu Umaid Bhawan w Jodhpur. Zaślubiny według indyjskich obrządków odbędą się w piątek. Całość będzie zorganizowana w stylu Bollywood. 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
73 Questions With ...
Vogue
73 Questions With ...
*Wystarczysz mi*
*M.Wiśniewski ("Nierdzewny" nowa płyta MW )*
*Wystarczysz mi*
*Karawana jedzie d...
*M.Wiśniewski ("Nierdzewny" nowa płyta MW )*
*Karawana jedzie d...
Tam gdzie ty
Jula fabisz
Tam gdzie ty


loading...


skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida