środa 21-05-08, czytany: 30956 razy, autor: Mignonne

Justyna i Gieorgij odpadają z You Can Dance

Koniec pięknej przygody.

You Can DanceYou Can Dance / © KAPiF

Tym razem cała władza został oddana w ręce ludu. Jury You Can Dance już nie typowało kto ma tańczyć solówki. Szóstka tancerzy walczyła o przetrwanie. Justynie Białowąs i Gieorgijowi Puchalskiemu niestety się nie udało. Zdecydowało o tym kilkadziesiąt głosów.

Czwórka, która została będzie walczyć o wejście do finału. Ania Radomska, Katarzyna Kubalska, Artur Cieciórski i Kryspin Hermański za tydzień przeżyją zenitalny poziom stresu.

Dzisiaj Michał Piróg dzięki przefarbowaniu włosów na blond stał się potulną owieczką. Przedrzeźnianie Edyty Górniak można mu wybaczyć. Zresztą widać, że całe jury spokorniało. To już ten etap, gdzie tańczą sami mistrzowie.

Egurola a propos koloru włosów opisując taniec Ani i Grega rzucił jeden, acz konkretny komentarz: Aniu w każdym kolorze jest Ci dobrze, natomiast Pirógowi w każdym beznadziejnie.

Aby jednak skończyć pozytywnie zwracamy uwagę, że Ania i Gieorgij swoją energią przebili wszystkich. O czym świadczy chociażby owacja publiki po ich drugim występie, kiedy Agustin nie mógł dojść do słowa. Z kolei Kryspin pokazał swoją nową twarz. Sympatia widzów nawet dla niego samego była zaskoczeniem.

Szkoda, że Justyny i Gieorgija nie zobaczymy już w kolejnych odcinkach. Zwłaszcza odejście Grega jest ogromnym zaskoczeniem.
Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Patrycja Kazadi
Patrycja Kazadi
Patrycja Kazadi
Patrycja Kazadi
finalisci i ja ara...
finalisci i ja ara...
Łukasz Zęba ja ara...
Łukasz Zęba ja ara...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida