czwartek 22-05-08, czytany: 8796 razy, autor: Hot C

Amy Winehouse widzi duchy

Uciekła z własnego domu.

Amy WinehouseAmy Winehouse / ©PR Photos
Amy Winehouse twierdzi, że jej dom jest pełen duchów. Piosenkarka jest przekonana, że demony powróciły po pewnym czasie nieobecności i usiłują ją zniszczyć.

O 1:30 w nocy gwiazda wybiegła ze swojego domu i udała się prosto do hotelu Chealsea Harbour, gdzie spędziła resztę nocy. Zapowiedziała już, że do domu nie wróci, dopóki nie zostaną tam przeprowadzone egzorcyzmy.

Podobna historia wydarzyła się już na początku kwietnia. Amy pokazywała rany na swoim ramieniu twierdząc, że to skutki starcia ze złośliwym duchem, którego nazwała Henry.

"W domu Amy jest pokój, którego nie odważyła się wyremontować ani nawet przemeblować od czasu, kiedy się tam wprowadziła. Amy twierdzi, że w tym pomieszczeniu zmarło kiedyś dziecko, które teraz ją straszy. Ten pokój jest dziwny, jest w nim stara tapeta w samolociki.

Ona jest przerażona, bo wierzy, że duch przyprowadził ze sobą inne demony, które teraz ją atakują. Opowiada wszystkim, że zadrapania i rozcięcia na jej ciele są spowodowane właśnie przez te duchy"
- mówi przyjaciel gwiazdy.

Egzorcyzmy? A może tak mniej cracka?


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Amy Winehouse
Amy Winehouse
Polscy artyści o A...
Polscy artyści o A...
Club 27
Club 27
Amy Winehouse
Amy Winehouse
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida