czwartek 08-03-07, czytany: 3194 razy, autor: Lola Gudinaf

Tom Cruise jak Big Brother

Kontroluje i widzi wszystko. Katie przede wszystkim.

Tom CruiseTom Cruise / © Wild1 / Photorazzi
Tom Cruise najwyraźniej nie może znieść myśli o jakiejkolwiek niezależności żony - nawet, kiedy pracuje. Dlatego też aktor postanowił, że będzie towarzyszył Katie Holmes na planie jej najnowszego filmu Mad Money, do którego zdjęcia zaczynają się w przyszłym miesiącu.

- Tom zadzwonił do producentów i oświadczył, że będzie na planie każdego dnia - powiedział informator New York Post. - Chce widzieć, co się dzieje i prawdopodobnie będzie jej pomagał.

Producent Jim Acheson powiedział tylko, że "nie może potwierdzić" tej wiadomości, jednak "jest szczęśliwy mając jednocześnie Katie i Toma na planie" .

Mad Money to komedia o trzech kobietach, które planują ukraść rządowe pieniądze. Holmes wystąpi tam obok Diane Keaton i Queen Latifah.

Jak podają źródła, agentka Katie wybrała tę rolę tylko dlatego, że bohaterka grana przez Katie nie ma tam kontaktów z mężczyznami, nie będzie zatem żadnych pocałunków, a tym bardziej scen erotycznych. A Tom i tak będzie wszystkiego pilnować jak groźny pies Cerber.

Mówi się, że właśnie z powodu ewentualnych scen erotycznych małżonka zazdrosnego aktora nie zagra w drugiej części Batman Begins.

Tzn... np. takich, jak ta poniżej? :)Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Katie Holme,Suri C...
Katie Holme,Suri C...
Katie Holmes,Suri ...
Katie Holmes,Suri ...
Katie Holmes,Suri ...
Katie Holmes,Suri ...
Katie Holmes,Suri ...
Katie Holmes,Suri ...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida