piątek 09-03-07, czytany: 3194 razy, autor: Chiccariya

Po raz piąty i ostatni

Zmierzch Tańca z Gwiazdami.

Taniec Z GwiazdamiTaniec Z Gwiazdami / Kapif
Widzom, którzy lubią oglądać wirujące pary radzimy zasiąść przed telewizorami, póki jeszcze Taniec z Gwiazdami jest emitowany. W trawie piszczy, lub raczej w gmachu TVN-u, że to już ostatnia edycja. Powód jest banalny, spadła oglądalność show. Na dodatek o tej samej godzinie inne stacji puściły swoje hity.

Polsat odbił część widowni serialem Skazany na Śmierć. Na dodatek pierwszy odcinek Jak ONI śpiewają przebił premierę Tańca. Ten pierwszy obejrzało 4 704 tys. Osób, a TVN wybrało 4 189 tys. widzów. Wpływ na zmniejszenie oglądalności ma także emisja przez Telewizję Publiczną kolejnej serii serialu Ranczo.

Jednak to wszystko może tylko w niewielkiej mierze usprawiedliwiać takie wyniki TVN-u. Przede wszystkim w programie nie ma prawdziwych gwiazd. Udziału odmówili miedzy innymi Maciej Zakościelny, Paweł Małaszyński, Małgorzata Kożuchowska, Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Borys Szyc, Agnieszka Dygant, Joanna Brodzik.

Ivan Komarenko chciał wystąpić już w pierwszej serii, ale wtedy nikt go nie chciał. Samusionek znana jest ze skandali, a nie ról filmowych i to też tylko nielicznym. Ewa Wachowicz przyciągnęłaby widzów, ale w czasach kiedy mówiła premierowi się nie odmawia, lecz nie teraz.

Zainteresowanie medialne jakie towarzyszyło poprzednim edycjom sprawiło, że prawdziwe gwiazdy boją się przyjść do programu. Wolą uniknąć ciągłego obstrzału brukowców i paparazzi.

Jak więc słusznie zauważyli nasi czytelnicy ta edycja powinna nazywać się Taniec z przyszłymi gwiazdami, choć przy spadającej widowni i to czy ktoś się wypromuje nie jest pewne.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Katarzyna Glinka
Katarzyna Glinka
Cała Rodzinka DZIŚ
Cała Rodzinka DZIŚ
Natasza Urbańska A...
Natasza Urbańska A...
Piotr Gąsowski Ara...
Piotr Gąsowski Ara...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida