poniedziałek 04-12-06, czytany: 16530 razy, autor: Mignonne

Doda i Radzio będą mieli dzieci

Kryzys małżeñski u Elektrody i Majdana to bzdura. Meksyk i dzieci to najnowsze pomysły tej pary.

DodaDoda /
Carmen, Tristan i Mauro tak będą miały na imię dzieci Dody Elektrody i Radzia Majdana. W programie Dzieñ Dobry TVN to niezwykłe małżeñstwo show-biznesu zadając kłam plotkom o kryzysie w ich związku, ogłosiło swoją decyzję. Teraz już wiemy, iż zamierzają się rozmnażać. Niektórzy pewnie z nas zwątpili już, iż Dodzia i Radzio zamierzają uszanować wartości katolickie i spłodzić wspaniałe potomstwo. A tu proszę - tak niesamowite oświadczenie. Co prawda nie wiem jak nasza biedna IV RP zniesie jeszcze jedną Elektrodę, ale sama decyzja godna pochwały. Ponadto należy docenić upór tej pary w dążeniu do wybicia się ponad przeciętność. Nie Jaś, Zosia czy Pawełek, ale egzotyczne imiona. Choć Etiennette Wiśniewskiej, córki lidera Ich Troje nic nie przebije.

Poza tym wokalistka Virgin ogłosiła chęć wydania solowej płytki. Najprawdopodobniej będziemy mogli ją dostrzec w sklepach przed wakacjami. Od dawna było widać, iż Dorota Rabczewska uwielbia być na pierwszym planie, więc wiadomość ta nie zaskoczyła nikogo. Bardziej zdziwił fakt, że Radzio zamierza pieniądze zarobione na płycie oddać na rzecz szkoły dla dzieci niepełnosprawnych. Chwała mu za to. £atwo mu to przyszło, bo kasa wszak nie jego a małżonki.

Pañstwo Majdan uznali także, iż Polacy zbyt rzadko ich widują. Wzorem Cichopek i Hakiela zdecydują się wydać płytkę DVD ze swoją historią. O ile Ci ostatni mieli w tym także cel edukacyjny o tyle decyzja Radzia i Dody lekko dziwi. Film ma obrazować ich podróż do Meksyku. Radosław jako wzór radnego z ramienia Platformy dbającego o swój wizerunek od razu zaznaczył, iż obędzie się bez skandali. Chwile jednak później postawił na prawdomówność i dodał ze zmieszaniem w głosie "Chociaż jakiś mały skandalik, znając małżonkę, pewnie się znajdzie". Pożyjemy, zobaczymy co małżeñstwo Rabczewska. Majdan wykombinują. A na razie możemy tylko liczyć na ich kolejne cudowne pomysły. W koñcu nie to jak parcie na szkło.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida