poniedziałek 02-06-08, czytany: 10190 razy, autor: Amanda

Tamara Arciuch na nowej drodze zycia

Odkąd zamieszkała w Warszawie zyskała na samodzielności

Tamara ArciuchTamara Arciuch / © KAPiF
Rola w serialu „Niania” i występ w „Tańcu z gwiazdami” mocniej związały Tamarę Arciuch ze stolicą. A że dyrektor gdańskiego teatru, w którym pracowała, zwolnił ją z pracy, spakowała walizki i z mamą oraz 9-letnim synem przeniosła się do Warszawy.

W wywiadzie udzielonym dla magazynu Gala aktorka zwierzyła się, że większa popularność i nowe role dały jej samowystarczalność. Jednocześnie sprawiły, iż nabrała większego luzu. Arciuch mówi też, że ma coraz mniej złudzeń. Na przykład nie uważa dziś, że można być zupełnie niezależnym.

Zawsze od czegoś zależymy. Albo od kogoś - mówi Tamara.

Z tym drugim w przypadku Tamary Arciuch bywa chyba ostatnio różnie. Jak już pisaliśmy, mąż Tamary – Bernard Szyc nie przeniósł się z nią do stolicy. Nadal pracuje w Teatrze Muzycznym w Gdyni i mieszka w Gdańsku.

A Tamara?
Gdy mam czarne myśli, coś mi się nie podoba i zaczynam narzekać, patrzę na dziewczyny, które siedzą po 10 godzin na poczcie albo w kasie w supermarkecie – przy całym dla nich szacunku – wiem, że miałam szczęście, że mi się udało. Moje życie jest fajne. - zwierza się dziennikarzom.

Cały wywiad w nowej Gali.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Tamara Arciuch i B...
Tamara Arciuch i B...
Tamara Arciuch
Tamara Arciuch
Tamara Arciuch
Tamara Arciuch
Tamara Arciuch
Tamara Arciuch
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida