niedziela 15-06-08, czytany: 10832 razy, autor: Hot C

Kim Kardashian: Reggie mnie nie zdradza!

Ma dosyć docinków na ten temat.

Kim KardashianKim Kardashian / ©PR Photos
Kim Kardashian nie może się ostatnio opędzić od złośliwych docinków na temat jej związku z Reggiem Bushem. Już od dłuższego czasu mówi się, że sportowiec zdradza ją na lewo i prawo. Ostatnio pojawiły się nawet plotki mówiące o tym, że ma na boku stałą dziewczynę, 22-letnią producentkę telewizyjną Najmah Brown.

Kardashian przy każdej okazji jest wypytywana przez reporterów o to, czy podejrzewa, że doniesienia te mogą być prawdą. Do tego na jej oficjalnej stronie co rusz pojawiają się komentarze o prostej treści: "Reggie cię zdradza!"

"Jest taka dziewczyna o imieniu Najmah Brown i ludzie mówią, że Reggie mnie z nią zdradza. Mówią, że to jego dziewczyna na boku. Ale to jest totalnie nieprawdziwe, bo Reggie nawet jej nie zna, nigdy się z nią nie spotkał! Było jeszcze mówione, że wybuchła awantura między pewną panną a mną podczas meczu koszykówki i że poszło właśnie o Reggiego. I znowu - to kłamstwa. Publikowano nawet zdjęcia tych kobiet, a one pisały do mnie na MySpace i mówiły, że jest im strasznie przykro przez całą tę sytuację. Przestańcie więc mnie wypytywać w kółko o to samo i przestańcie spamować na mojej stronie. Reggie mnie nie zdradza!" - broni się Kim.

Najmah możecie zobaczyć poniżej. To ta pani w czarnej sukience:


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Saint
Saint
Penelope,Nori
Penelope,Nori
Penelope,Nori
Penelope,Nori
Penelope,Nori
Penelope,Nori
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida