sobota 21-06-08, czytany: 15827 razy, autor: Amanda

Tomasz Jacyków – Markowska jest fenomenalna

Stylista ocenia opolskie kreacje.

Tomasz JacykówTomasz Jacyków / © KAPiF
Z pewnym opóźnieniem, ale zabrał głos. W „Dzień Dobry TVN” niezastąpiony Tomasz Jacyków ocenił image gwiazd z Opola. Dostało się Irenie Jarockiej za czerwoną suknię z falbanami. To sukienka dla dwudziestolatki - skwitował Jacyków. Sama Jarocka wygląda pięknie, ale suknia do niej nie pasowała - dodał.

Zadrwił z Tatiany Okupnik. Festiwale jej się pomyliły, w tym stroiku mogłaby się poślizgać. Jacyków pojednawczo stwierdził, że Okupnik jest bardzo zgrabna, ale szyfony nie były odpowiednie na tę okazję. Michała Wiśniewskiego scharakteryzował krótko: To pół-ptak.

Tym razem Jacykowe „łaaaaaa” należało się Patrycji Markowskiej. Absolutnie, totalnie fenomenalna! rozpłynął się oceniając jej styl i figurę po urodzeniu dziecka.

Na temat Beaty Kozidrak Jacyków wypowiedział się z pewną powściągliwością, ale i jej się dostało: Tu mamy kosmos! - wykrzyknął na widok opiętej i błyszczącej liderki Bajmu. Każdy kraj ma swoją Dolly Parton - stwierdził stylista. Ale zapewnił, że Beata jest już ikoną ze swoim własnym stylem, a poza tym ten głos... 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
 Nieśmiertelni
Jula
Nieśmiertelni
DZIEŃ 2 BERLIN
SZUSZ VLOGMAS
DZIEŃ 2 BERLIN
SKY TOWER WIECZORE...
Julia Kobus
SKY TOWER WIECZORE...
Powrót do domu.. |...
Julia Kobus
Powrót do domu.. |...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida