wtorek 24-06-08, czytany: 18573 razy, autor: Playa Barbie

Anna Guzik nie powala urodą

Paskudzka gna do rodziców, a Janowski czuje się staro.

Agata PaskudzkaAgata Paskudzka / © KAPiF

Agata Paskudzka tuż po ślubie pobiegła do domu rodziców. Super Express stwierdza, że nie była chyba najszczęśliwszą panną młodą. Jej sporo starszy mąż najwyraźniej nie stanowi wystarczającej rozrywki. Rozumiemy rozterkę. Zamiast pięknego ślubu była szopka i chowanie się za parasolami.

***

Fakt donosi, że Agnieszka Cegielska i Elisabeth Duda poprowadzą tegoroczną edycję programu Projekt Plaża emitowanego przez TVN. Panie zastąpią Omenę Mensah, która rok temu partnerowała Olivierowi Janiakowi.

***

Zostańmy przy programach telewizyjnych - Michał Figurski też będzie miał nowe show. Pokaże nam, jak Polacy bawią się na weselach.

***

Robert Janowski za to stwierdził, że do programów się już nie nadaje.

- Zabawa często przekształca się w ostre konflikty. Nie muszę się w ten sposób promować i jestem za stary, żeby się tak ścigać - powiedział Faktowi.

***

Anna Guzik, która miała wcielić się w tytułową postać serialu Blondynka, nie pojawi się na ekranie. Super Express podaje, że nie będzie to też Magda Schejbal.

- Aktorka musi zniewalać urodą i mieć to coś. Musi przykuwać uwagę, a jednocześnie dysponować odpowiednim warsztatem aktorskim - mówi osoba z kierownictwa TVP.

Dlatego też wciąż trwają poszukiwania...

***

Super Express dowiedział się, że Joanna Borysewicz, córka Jana Borysewicza, zamierza robić karierę wokalną. Stąd chęć udziału w Jak Oni śpiewają. Dziewczyna już bierze lekcje śpiewu przymierzając się do czwartej edycji.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
test kosmetyków tu...
stylizacjetv
test kosmetyków tu...
Subskrybuj oficjal...
Jula feat Fabsz Będę za toba klip
Subskrybuj oficjal...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida