wtorek 24-06-08, czytany: 11353 razy, autor: Zen Znienacki

Polski internauta aresztowany!

Chciał być wolny, więc go zamknęli.

InternetInternet / YouTube
Janusz P., polski internauta znany też jako Człowiek – Kursor, został wczoraj aresztowany podczas  pikiety przeciwko ograniczeniom w  polskim Internecie.  Janusz P., który zupełnie niespodziewanie stał się w ciągu ostatniego tygodnia największa gwiazdą polskiego Internetu, publikował na swojej stronie domowej nagrane przez siebie, prowokacyjne materiały dotyczące zakresu wolności w sieci. Teraz materiały te posłużą prokuraturze do postawienia zarzutów. (zobaczcie je na www.uwolnijkursora.pl)
 
Lista zarzutów jest długa: podżeganie do całkowitej wolności w Internecie, umyślne wykroczenie przeciwko porządkowi publicznemu, przygotowanie demonstracji, wtargnięcie z deską surfingową na publiczny basem… to tylko wierzchołek góry lodowej.

 – Jako przedstawiciel wymiaru sprawiedliwości, mogę powiedzieć jedynie, że cieszę się, iż oskarżony sam dostarczył nam dowody naruszenia przez siebie prawa. Jego strona internetowa pełna jest filmów a na każdym z nich mamy dowód popełnienia wykroczenia – mówi Eleonora Kąbiorek, rzecznik prasowy wymiaru sprawiedliwości. 
Według biegłych sądowych Człowiek – Kursor działał w stanie pełnej poczytalności. W trakcie rewizji w domu Człowieka – Kursora znaleziono zdjęcia, filmy oraz kamerę, które posłużą jako dowody w planowanym procesie.
 
Obrońcy praw człowieka uznają zarzuty za całkowicie bezpodstawne i zapowiadają protest. Powołany został  komitet „Uwolnij Kursora”, który rozpoczyna zbieranie podpisów pod petycją o uwolnienie Człowieka – Kursora.

Na szczęście dla Człowieka-Kursora, widać światełko w tunelu. Pojawił się już bowiem sponsor , który zadeklarował wpłacenie w razie potrzeby kaucji oraz zaangażował się w akcję podpisywania petycji o uwolnienia Człowieka - Kursora z więzienia.
Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
SZUSZ(subskrybuj kanał)
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
facebook.comJulaPL...
Jula Kiedys odnajdziemy siebie oficjalnyprofil na facebooku
facebook.comJulaPL...
CHUBBY IN THE NUDE...
stylizacjetv
CHUBBY IN THE NUDE...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida