wtorek 01-07-08, czytany: 11750 razy, autor: Hot C

Heidi Montag: Jestem jak Jezus

Zgadnijcie, co planuje w związku z tym?

Heidi MontagHeidi Montag / ©PR Photos
Heidi Montag jak nikt inny potrafi zwrócić na siebie uwagę za pomocą żenujących wypowiedzi. Szczególnie, kiedy dotyczą one jej "nadchodzącej wielkiej kariery" i planów z tym związanych.

Widać znudziły jej się próby zostania księżniczką muzyki pop, bo postanowiła nagrać album z muzyką chrześcijańską. A dlaczego padło akurat na taką muzykę?

"Myślę, że jestem jak Jezus. Od kiedy skończyłam dwa latka byłam najbardziej religijną osobą, jaką możecie sobie wyobrazić. Zawsze czułam się połączona z Bogiem w niezwykły, szalony sposób. Dlatego muzyka chrześcijańska zawsze była częścią mnie, to będzie album prosto z serca.

W sierpniu ja i Spencer jedziemy do Afryki karmić dzieci i budować różne rzeczy. Kiedyś chciałam zostać misjonarką i pomagać właśnie w Afryce. (...)"


Heidi wypowiedziała się też na temat domniemanej seks-taśmy Lauren Conrad:

"Były na ten temat plotki, tak, mówiono o tym wszędzie, ale ja nie miałam z tym nic wspólnego. Tylko Bóg zna całą prawdę o tej sprawie i przy ostatecznym rozliczeniu tylko to będzie się liczyć. Ludzie nie dają mi spokoju w związku z tą taśmą, ale Jezus też był prześladowany, więc i ja mogę być prześladowana.

Jezus uczył przebaczania, ale ja nigdy nie wybaczyłam Lauren. Muszę jednak przyznać, że zawsze będzie miała miejsce w moim sercu."Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Będę za Tobą gość ...
Jula&Fabisz
Będę za Tobą gość ...
NOWY ROK,NARTY MAY...
Szusz
NOWY ROK,NARTY MAY...
Metamorfoza Mai Bo...
Magdalena Pieczonka
Metamorfoza Mai Bo...
MAFFkijaż z Julią ...
Magdalena Pieczonka
MAFFkijaż z Julią ...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida