środa 16-07-08, czytany: 23016 razy, autor: Mignonne

Znaczenie imion dzieci Jolie i Pitta

Vivienne i Knox –co to w ogóle znaczy?

Angelina JolieAngelina Jolie / © PR Photos


Angelina i Brad mają słabość do wybierania swoim dzieciom dziwnych imion. Jolie nazwała swojego pierwszego syna Maddox, co jest nazwą jednej z angielskich grup etnicznych i oznacza hojność i dobroć. Mała Zahara wzięła swoje imię od arabskiego plemiona i oznacza kwiat. Kolejny syn pary, Pax, ma imię pochodzące od nazwy biblijnego plemiona i jego odpowiednim tłumaczeniem jest słowo dar. Podobnie jest z pierworodną córką Angeliny i Brada. Natomiast pełne imię Shiloh Nouvel oznacza nowy dar.

A teraz dwie nowe istotki pojawiły się w rodzinie i już ich imiona poddane są "badaniom". Dlaczego Knox Leon i Vivienne Marcheline? Knox to nazwa starego angielskiego plemienia.Obecnie jest bardzo rzadko używane, a oznacza ...pagórek. Jest zakończone na "x" , co może być jakby tradycją dla męskich potomków Brada i Angeliny Maddox-Pax-Knox.

A co się tyczy Vivienne to jest to najbardziej interesująca historia. Jej imię pochodzi z języka francuskiego od słowa vive, czyli życie. Jej drugie imię Marcheline jest odziedziczone po niedawno zmarłej mamie Angeliny. Co jeśli złożymy razem oznacza oba imiona? Otrzymamy: Marcheline nadal żyje.
Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Angelina Jolie
Angelina Jolie
Angelina Jolie
Angelina Jolie
Shiloh Jolie-Pitt,...
Shiloh Jolie-Pitt,...
Angelina Jolie,Viv...
Angelina Jolie,Viv...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida