niedziela 18-03-07, czytany: 4636 razy, autor: Playa Barbie

Britney Spears ma nowy nałóg

Tym razem duuużo słodszy.

Britney SpearsBritney Spears / Pepsi commercial
Britney Spears oprócz nowej miłości znalazła sobie również nowe uzależnienie: słodycze.

- Pije mnóstwo Coca-Coli – około dwóch skrzynek dziennie, co daje 24 puszki na 24 godziny. Zdarza się, że otwiera jedną puszkę po drugiej - mówi pracownik kliniki.

Istnieje pewne wytłumaczenie zachowania piosenkarki. Chęć nadmiernego spożywania słodyczy pojawia się, kiedy pacjent zaczyna uwalniać organizm z obecności narkotyku, od którego był mocno uzależniony.

- Britney nieustannie je lizaki i inne twarde cukierki, a kiedy spożywa jakieś normalne posiłki, to zawsze wybiera coś słodkiego, jak ciasta, pączki albo ciasteczka - mówi inny świadek.

Przy całej swojej nowej pasji pochłaniania słodyczy, Brit ma również inny problem.

- Ona ma coś nie tak z podejściem do ludzi. Jest bardzo wymagająca, ma straszne zachcianki i zachowuje się jak wkurzona 12-latka, jeżeli ich nie spełnimy - wyznaje szpieg magazynu Star. - W Promises jest jak w każdej innej klinice: pobudka o 7 rano, potem musisz ścielić łózko i sprzątać swój pokój. To część twojego odwyku. Musisz być odpowiedzialny za swoje obowiązki.

Nie, to nie dla artystki.

- [Britney] odmawia wykonywania tych wszystkich czynności. Nie sprząta po sobie i chce mieć pokojówkę. Ciągle życzy sobie tego, śmego, specjalnego jedzenia, wszystkiego specjalnego. I nie jest miła. Ma poważny problem ze sobą, bo do wszystkiego czuje się specjalnie uprzywilejowana. Mówi, że nie ma problemu z uzależnieniem, ale to oczywiste kłamstwo.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida