Agnieszka Szulim o karierze przez łóżko

przejdź do komentarzy

I o tym, dlaczego ludzie lubią Kożuchowską i Sochę, a jej nie.

agnieszka szulim agnieszka szulim/© KAPiF
Agnieszka Szulim była niedawno gościem Magla towarzyskiego. W rozmowie z Karoliną Korwin-Piotrowską i Tomaszem Kinem prezenterka miała się między innymi przyznać do tego, przez ile łóżek przeszła, by zrobić karierę.

- Nie, jakoś średnio z tym u mnie ostatnio, nie zaliczyłam ani jednego - stwierdziła Szulim. Dodała, że przez gabinety prezesów też się nie przedzierała.

Na pytanie, dlaczego drażni ludzi, Szulim odparła:

- U nas bohaterkami masowej wyobraźni są Małgosia Kożuchowska, Małgosia Socha czy Kasia Zielińska. One są ładne, ładnie się uśmiechają, ładnie się ubierają.

Zdaniem Szulim sekret powodzenia u publiczności tychże aktorek tkwi w tym, że panie te niewiele mówią, a co najważniejsze nie wyrażają swoich poglądów. A że dziennikarka miewa kontrowersyjne poglądy, stała się ostatnio "chłopcem do bicia" i zaczęła wzbudzać negatywne emocje.

Fragment wywiadu z Agnieszką Szulim obejrzycie tutaj. Zgadzacie się z dziennikarką, że aby być lubianym, lepiej nic nie mówić?


Agnieszka Szulim o karierze przez łóżko

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • avatar kozaczek
    gość 02-09-16, 21:08 cytuj
    Ja tam nie widze w niej nic ciekawego. Jest slaba dziennikarka ktora obraza innych mylac to z szczeroscia. Jest niesympatyczna zlosliwa i niespecjalnie bystra. Nadaje sie tylko do prowadzenia talk show w ktorym nie trzeba wyrozniac sie "osobowoscia" . Do dziennikarki jej bardzo daleko
    Nie masz konta? Zarejestruj się!