Agnieszka Woźniak Starak: Poroniłam

przejdź do komentarzy

Po raz pierwszy opowiada o tragedii, jaka ją spotkała.

agnieszka woźniak starak agnieszka woźniak starak/Pani magazyn
Agnieszka Woźniak-Starak jest bohaterką nowego numeru Pani. W szczerej rozmowie z Małgorzatą Domagalik żona Piotra Staraka po raz pierwszy mówi o traumatycznym wydarzeniu, jakie miało miejsce kilka lat temu.

Zobacz: Poronienie a następna ciąża

Kiedy Woźniak-Starak, wtedy jeszcze, Szulim, była żoną Adama Badziaka, zaszła w ciążę.

Para - choć nie planowała jeszcze ciąży - wiadomość o tym, że na świat ma przyjść dziecko, przyjęła z wielką radością. Nie trwała ona jednak długo - dziennikarka poroniła w 6. tygodniu.

Woźniak-Starak tak zaczyna ten smutny wątek:

Ostatnio czytałam wywiad z Magdą Cielecką, która mówiła, że to okrutne zadawać takie pytania, kiedy się nie wie, co za tym stoi, i że może ktoś nie może mieć dzieci, a bardzo by chciał - mówi dziennikarka.


Czytaj: Agnieszka Szulim i Piotr Starak pokazali piękną pamiątkę z wesela (FOTO)

I przechodzi do swojej historii:

Nie mówiłam o tym nigdy. Robię to po raz pierwszy, ale parę lat temu poroniłam w szóstym tygodniu. Nie planowaliśmy z moim byłym mężem tej ciąży, ale bardzo się oboje cieszyliśmy i oboje przeżyliśmy to, co się później zdarzyło - wspomina ciężki czas.


Agnieszka Woźniak-Starak nie ukrywa, że strata dziecka popsuła coś w jej związku z byłym mężem:

Może to właśnie był początek końca mojego małżeństwa. Potwornie to przeżyłam. A potem jak człowiek słyszy: ona nie lubi dzieci, ona nie chce mieć dzieci, woli karierę. Nie chcę tłumaczyć się przed ludźmi, którzy zadają takie pytania i tak mnie oceniają. Bardzo chciałam, ale nie wyszło - mówi dziennikarka.


Równie bolesne było to, co spotkało Woźniak-Starak po kilku latach, gdy pewien dziennikarz zaczął rozsiewać kłamstwo na temat ciąży Szulim:

Poszłam kiedyś na medialną konferencję i tam usłyszałam o sobie najgorszą rzecz, jaką tylko można sobie wyobrazić. Aż zrobiło mi się słabo, bo przed znajomymi nigdy nie ukrywałam, że byłam w ciąży. I nagle jedna z koleżanek mówi, że chodzi po sali dziennikarz, który rozpowiada, że parę lat temu byłam w ciąży i miała skrobankę. Dorwałam go - podkreśla Woźniak-Starak.


Na koniec Agnieszka mówi:

Ale wiesz co? Nie usunęłabym ciąży, mimo że uważam, że to kobiety powinny mieć w tej sprawie prawo decyzji.


Cały wywiad z Agnieszką Woźniak-Starak przeczytacie w nowej Pani. Fragment wywiadu znajdziecie również na stronie magazynu.Agnieszka Woźniak Starak: Poroniłam

Agnieszka Woźniak Starak: Poroniłam

Agnieszka Woźniak Starak: Poroniłam

Agnieszka Woźniak Starak: Poroniłam

Agnieszka Woźniak Starak: Poroniłam

Agnieszka Woźniak Starak: Poroniłam

Agnieszka Woźniak Starak: Poroniłam

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (86): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 24-01-17, 23:07 cytuj
  na co ona zamienila bylego meza naprawde fajny facet ladniejszy i przystojniejszy od tego brzydala staraka
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 22-09-16, 08:46 cytuj
  YWIAD LIPIEC 2014 rok: "W dzisiejszej Vivie ukazał się dość dziwny wywiad z Agnieszką Szulim, którego podjął się Piotr Najsztub. Prezenterka pielęgnuje w nim swój wizerunek "niepokornej" dziennikarki, która nie jest "pindą siedzącą przy kwiatku". Potwierdza również wyrażoną już kilka lat temu niechęć do posiadania dzieci. Jak podkreśla, jest teraz zbyt skoncentrowana na sobie, żeby zostać mamą. Boi się, że macierzyństwo mogłoby ją unieszczęśliwić:

  Biologicznie to już najwyższy czas. Tylko że ja nie mam w sobie instynktu, który nakazywałby mi pozostawienie czegoś po sobie, żeby patrzeć na kogoś i widzieć w nim swoje geny i taką małą Agnieszkę - odpowiada na pytanie o plany macierzyńskie. Jeżeli będę miała dziecko, to chciałabym dać dziecko mężczyźnie, którego kocham, to będzie nasze wspólne dzieło, a nie spłodzić dziecko, bo zegar biologiczny tyka. Nie muszę mieć dziecka. Jest duża szansa na to, że nie będę go miała. Brutalnie powiem tak: mam 36 lat, jestem jedynaczką, odkąd pamiętam, jestem sama i jak sobie pomyślę, że w tym moim poukładanym świecie, w którym jestem skoncentrowana w dużej mierze na sobie, pojawiłby się ktoś, kto przejąłby nade mną kontrolę, to nie wiem, czybym się w tym odnalazła. Czuję, że istnieje też takie ryzyko, że dziecko kochałabym strasznie, ale byłabym nieszczęśliwa.

  Jak uważacie, warto rezygnować dziecka, żeby skupić się na karierze w show biznesie i imprezach z Nergalem i Jessiką Mercedes?"
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 21-09-16, 23:39 cytuj
  Ma racje - pytania o dziecko to sprawa intymna ...
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 21-09-16, 16:34 cytuj
  Jestem bardzo tolerancyjny. Nie chciałbym jednak żeby moja żona opowiadała o poronieniu w pierwszym małżeństwie. Trochę intymności trzeba zachować. To jest tak jak z klasą. Albo się ją ma, albo nie wie się co to jest. A skąd można wiedzieć pochodząc z rodziny o dziwnym statusie? Wszystko na sprzedaż! Wszystko już o nich wiemy. Nie ździwię się jak udostępnią film z własnej kopulacji.. Kochani WIĘCEJ GODNOŚCI !!!!!!!
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 21-09-16, 13:35 cytuj
  Ona jest bezpłodna
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 21-09-16, 07:17 cytuj
  Po kij o tym mowi. Ten jej byly i tak ma juz zryty beret
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 21-09-16, 06:11 cytuj
  No cóż ... teraz zapewne już się pozbierała i dziecko jest lub będzie w drodze. Zwykle kobiety po poronieniach nie czekają kilka lat żeby znów spróbować. Jak się pragnie dziecka do zrobi się wszystko żeby maleństwo się urodziło. Najwyraźniej p. szulim stwierdziła że to nie tan facet. A szkoda. Bo ładne dzieci z tego związku by były. A tak na marginesie to jest przykład jak kobieta może się oszpecić. Była taką piekną kobietą naturalną bardzo lubiłam program z jej udziałem i pieskiem :) Niestety teraz wygląda jak typowy plastik, przy buzi już miała tak majstrowane ze do piekna naturalnego już nie wroci.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 21-09-16, 02:00 cytuj
  Aniston poronila w 2 roku malzenstwa z Pittem i do tej pory nie potrafi o tym mowic, a media po niej jada i wymyslaja kolejne ciaze - mimo jej wieku.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 21-09-16, 01:59 cytuj
  Jezeli nie planowala ciazy, to przy jej sklonnosciach do rozrywek i uzywek mogla nieswiadomie sobie zaszkodzic.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 21-09-16, 00:25 cytuj
  Robi grunt pod ciaze.Kazdy wie,ze nie chciala miec dzieci no ale teraz z miliarderem to pewnie jej sie zachcialo i trzeba ocieplic wizerunek.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 21-09-16, 00:24 cytuj
  6 tydzień to nic nie widać
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 21-09-16, 00:16 cytuj
  gość, 20-09-16, 22:27 napisał(a):
  Wywiad sprzed dwóch lat: Nie muszę mieć dziecka. Jest duża szansa na to, że nie będę go miała. Brutalnie powiem tak: mam 36 lat, jestem jedynaczką, odkąd pamiętam, jestem sama i jak sobie pomyślę, że w tym moim poukładanym świecie, w którym jestem skoncentrowana w dużej mierze na sobie, pojawiłby się ktoś, kto przejąłby nade mną kontrolę, to nie wiem, czybym się w tym odnalazła (...) Czuję, że istnieje też takie ryzyko, że dziecko kochałabym strasznie, ale byłabym nieszczęśliwa - wyznała Szulim.[/quote
  wielka trauma
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 20-09-16, 23:49 cytuj
  cóż, może bardzo to przeżyła, nie wiadomo... mam nadzieję, że w końcu jest szczęśliwa. nie przepadam za jej prezencją w tv, a zwłaszcza irytują mnie sieci komórkowe z nią w roli głównej, ale nie stanowi to podtawyabym życzyła jej źle na gruncie prywatnym czy zawodowym. może znalazła swojego jedynego księcia i niech jej się wiedzie
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 20-09-16, 23:44 cytuj
  gość, 20-09-16, 22:26 napisał(a):
  gość, 20-09-16, 12:22 napisał(a):
  Kochana pani Szulim, jak się nie chce być matką to poronienie dla takiej kobiety w 6 tyg. to jak spóźniony okres. Sorry za szczerość, ale udawanie dramatu na łamach pisma po to, by podlizać się ludziom, to przesada.


  w punkt. Wiele kobiet nawet nie wie, że było w ciąży.


  tez tak slyszalam, jak wpadka to wiekszosc kobiete nie wie ze zaszla nawet..
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 20-09-16, 23:42 cytuj
  gość, 20-09-16, 23:17 napisał(a):
  gość, 20-09-16, 22:29 napisał(a):
  gość, 20-09-16, 22:25 napisał(a):
  gość, 20-09-16, 22:04 napisał(a):
  skoro tak bardzo pragnęla dziecka, mogli sprobowac ponownie. A ona zostawial meza, bo chcial dzieci, a ona nie chciala. Teraz robi z siebie cierpietnice. Cos kręci, jak zwykle.

  rozumiem że robiłaś za ich materac i dlatego jesteś tak dobrze poinformowana

  Sama o tym trąbiła.

  Dokladnie tez pamiętam jak mówiła o tym teraz zmdnia zdanie bo starakowi trzeba dziedzica i jak urodzi to ma zapewniony byt do końca ...


  tez pamietam ten temat, on chcial dziecko, naciskal, a ona nie, kariera i te sprawy..teraz zajdzie raz dwa
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 20-09-16, 23:41 cytuj
  gość, 20-09-16, 23:19 napisał(a):
  gość, 20-09-16, 18:57 napisał(a):
  albo przygotowuje opinie publiczna na ciąże i nie chce zeby ludzie uważali, że dopiero z forsiastym zachciało jej się urodzić.
  10/10

  100/100


  ze starakiem szybko zajdzie, jak juz nie jest w ciazy.chce zeby opinia publiczna zapomniala,ze byla przeciwna posiadaniu dzieci. jej tryb zycia to raczej byly imprezki, cpanie, duzo alkoholu, fajek,potem wielu facetow...a tu nagle maciezynstwa sie zechce..ale z milionerami kazda szybko zachodzi;p potem alimenty i ustawiona na cale zycie
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 20-09-16, 23:24 cytuj
  Ale jesteście swinie ludzie... Nie chciałabym byc nią i to czytać... Oceniacie ja jakbyście ją znali... Slabe to... Ogóle to nie rozumiem tego hejtu na nią... Tez mam celebrytów za którymi nie przepadam i szukają mi na nerwy ale w zyciu bym nie pomyślała by sie tak nad nimi pastwić ukryta za ekranem komputera...
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 20-09-16, 23:19 cytuj
  gość, 20-09-16, 18:57 napisał(a): albo przygotowuje opinie publiczna na ciąże i nie chce zeby ludzie uważali, że dopiero z forsiastym zachciało jej się urodzić. 10/10
  100/100
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 20-09-16, 23:17 cytuj
  gość, 20-09-16, 22:29 napisał(a):
  gość, 20-09-16, 22:25 napisał(a):
  gość, 20-09-16, 22:04 napisał(a): skoro tak bardzo pragnęla dziecka, mogli sprobowac ponownie. A ona zostawial meza, bo chcial dzieci, a ona nie chciala. Teraz robi z siebie cierpietnice. Cos kręci, jak zwykle.
  rozumiem że robiłaś za ich materac i dlatego jesteś tak dobrze poinformowana
  Sama o tym trąbiła.
  Dokladnie tez pamiętam jak mówiła o tym teraz zmdnia zdanie bo starakowi trzeba dziedzica i jak urodzi to ma zapewniony byt do końca ...
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 20-09-16, 23:14 cytuj
  zarodka nie dziecka
  Nie masz konta? Zarejestruj się!