Agnieszka Woźniak Starak: Poroniłam

przejdź do komentarzy

Po raz pierwszy opowiada o tragedii, jaka ją spotkała.

agnieszka woźniak starak agnieszka woźniak starak/Pani magazyn
Agnieszka Woźniak-Starak jest bohaterką nowego numeru Pani. W szczerej rozmowie z Małgorzatą Domagalik żona Piotra Staraka po raz pierwszy mówi o traumatycznym wydarzeniu, jakie miało miejsce kilka lat temu.

Zobacz: Poronienie a następna ciąża

Kiedy Woźniak-Starak, wtedy jeszcze, Szulim, była żoną Adama Badziaka, zaszła w ciążę.

Para - choć nie planowała jeszcze ciąży - wiadomość o tym, że na świat ma przyjść dziecko, przyjęła z wielką radością. Nie trwała ona jednak długo - dziennikarka poroniła w 6. tygodniu.

Woźniak-Starak tak zaczyna ten smutny wątek:

Ostatnio czytałam wywiad z Magdą Cielecką, która mówiła, że to okrutne zadawać takie pytania, kiedy się nie wie, co za tym stoi, i że może ktoś nie może mieć dzieci, a bardzo by chciał - mówi dziennikarka.


Czytaj: Agnieszka Szulim i Piotr Starak pokazali piękną pamiątkę z wesela (FOTO)

I przechodzi do swojej historii:

Nie mówiłam o tym nigdy. Robię to po raz pierwszy, ale parę lat temu poroniłam w szóstym tygodniu. Nie planowaliśmy z moim byłym mężem tej ciąży, ale bardzo się oboje cieszyliśmy i oboje przeżyliśmy to, co się później zdarzyło - wspomina ciężki czas.


Agnieszka Woźniak-Starak nie ukrywa, że strata dziecka popsuła coś w jej związku z byłym mężem:

Może to właśnie był początek końca mojego małżeństwa. Potwornie to przeżyłam. A potem jak człowiek słyszy: ona nie lubi dzieci, ona nie chce mieć dzieci, woli karierę. Nie chcę tłumaczyć się przed ludźmi, którzy zadają takie pytania i tak mnie oceniają. Bardzo chciałam, ale nie wyszło - mówi dziennikarka.


Równie bolesne było to, co spotkało Woźniak-Starak po kilku latach, gdy pewien dziennikarz zaczął rozsiewać kłamstwo na temat ciąży Szulim:

Poszłam kiedyś na medialną konferencję i tam usłyszałam o sobie najgorszą rzecz, jaką tylko można sobie wyobrazić. Aż zrobiło mi się słabo, bo przed znajomymi nigdy nie ukrywałam, że byłam w ciąży. I nagle jedna z koleżanek mówi, że chodzi po sali dziennikarz, który rozpowiada, że parę lat temu byłam w ciąży i miała skrobankę. Dorwałam go - podkreśla Woźniak-Starak.


Na koniec Agnieszka mówi:

Ale wiesz co? Nie usunęłabym ciąży, mimo że uważam, że to kobiety powinny mieć w tej sprawie prawo decyzji.


Cały wywiad z Agnieszką Woźniak-Starak przeczytacie w nowej Pani. Fragment wywiadu znajdziecie również na stronie magazynu.Agnieszka Woźniak Starak: Poroniłam

Agnieszka Woźniak Starak: Poroniłam

Agnieszka Woźniak Starak: Poroniłam

Agnieszka Woźniak Starak: Poroniłam

Agnieszka Woźniak Starak: Poroniłam

Agnieszka Woźniak Starak: Poroniłam

Agnieszka Woźniak Starak: Poroniłam

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj