Alarmująca sylwetka ciężarnej siostry Sary Boruc (FOTO)

przejdź do komentarzy

Nadia Mannei polską Sarą Stage.

nadia mannei nadia mannei/Instagram
Za oceanem wrze dyskusja nad figurą Sary Stage, modelki, która jest w 9 miesiącu ciąży i ma mikroskopijny brzuszek. Taki stan rzeczy dziewczyna zawdzięcza regularnym ćwiczeniom.

Nadia Mannei ma szansę zostać polską Sarą... Blogerka opublikowała na instagramie zdjęcie przerażająco chudej siebie. Podpis głosi, że siostra Sary Boruc jest w 19 tygodniu ciąży. Przypomnijmy, Nadia jest żoną jednego z najbogatszych Polaków, Piotra Voelkela, którego fortunę szacuje się na 330 milionów złotych.

Mamy szczerą nadzieje, że jest to bardzo niekorzystne ujęcie, że Nadia robiła zdjęcie w zniekształcającym lustrze. Przecież ta dziewczyna jest chuda jak kartka papieru.

Przerażające?

Nadia po reakcji mediów i fali krytyki ze strony internautów, która spadła na jej szczuplutką sylwetkę, szybko usunęła zdjęcie ze swojego Instagrama. Trudno się dziwić?


Alarmująca sylwetka ciężarnej siostry Sary Boruc (FOTO)

#pregnantagain #❤️ #15weeks

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Nadia (@nadiasinbymannei)


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (3): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 31-10-16, 17:08 cytuj
  Jak tak myśląca kobieta mogła skończyć studia prawnicze? SZOK
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 26-06-16, 21:27 cytuj
  gość, 18-05-15, 20:45 napisał(a):
  Po pierwsze bardzo się ciesze, iż w koncu po długiej przerwie mogę zobaczyć zdjęcia Nadii a po drugie tak Nadia zawsze się bardzo dobrze uczyłą i to naparwdę miłą i smpatyczna osoba. Myślę , że jej bardzo szczupła sylwetka wynika z tego, iż Nadia zawsze była ambitna i perfekcyjna i cokolwiek robi stara się to robić na sto procent! Szczerze zazdroszcze jej takiego życia, tzn na swoje nie narzekam ;) aczkolwiek dalkeo mi aż do takiego luksusu. Wszyscy JĄ negujecie ale skoro jest taka pusta i nastawiona tylko na lekkie życie to dlaczego pomimo takiego bogactwa decyduje się na trzecie dziecko ???? Jak dla mnie to naprawdę warte pochwały że potrafi się tak poświęcić dla dobra rodziny i całe swoje życie poświęcać dzieciom . A kto ich nie ma może nie zdawać sobie sprawy ile pracy i poświęcenia kosztują ! Pozdrawiam Cię Nadia !

  TY SIĘ TAK NIE CIESZ BO ONA BY CIĘ SPRZEDAŁA I KUPIŁA ZA NIM BYŚ SIĘ ZORIENTOWAŁA A GDYBYŚ MIAŁA BOGATEGO FACETA TO DŁUGO BYŚ SIĘ NIM NIE CIESZYŁA PEWNIE ALACH ABGAR WE WSZYSTKIM IM POMAGA BO TAK IM SIĘ DOBRZE WIEDZIE
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 26-06-16, 21:23 cytuj
  CO CI FACECI WIDZĄ W TYCH DZIEWUCHACH TO TAKIE WREDNE BEZBARWNE PODŁE CÓRKI MUZŁUMANA KTÓRE BY CHCIAŁY ABY DO NAS PRZYSZLI MUZŁUMANIE WYRACHOWANE WYRACHOWANE LENIWE PRÓŻNE DZIEWUCHY
  Nie masz konta? Zarejestruj się!