Angelina Jolie nie nadaje się do swojej roli?

przejdź do komentarzy

"To lalka!", twierdzą wzburzeni fani książki.

angelina jolie angelina jolie/ © PR Photos
Angelina Jolie nie nadaje się do roli w swoim najnowszym filmie The Tourist - twierdzą fani książek autorstwa Patricii Corwnell.

Aktorka wciela się w rolę Kay Scarpetty, jednak czytelnicy są przekonani, że piękna gwiazda zupełnie tu nie pasuje. Ich zdaniem jest "zbyt piękna" i "egzotyczna".

Tymczasem książkowa Kay to niziutka, drobna kobieta w średnim wieku. Ma krótkie blond włosy i w zasadzie przypomina samą autorkę.

Pisarce marzyło się, by bohaterkę zagrała Jodie Foster, idealnie pasująca do opisu. Ta jednak odrzuciła propozycję. Corwnell - rada nie rada - musiała zmienić zdanie. Gdy poznała Angelinę osobiście, była gotowa iść na pewne ustępstwa.

- Byłam pod wrażeniem tego, jak staje się "moją" bohaterką - przekonuje autorka.

Fani książek Corwell nie podzielają jej zdania. Oficjalne forum poświęcone jej powieściom pełne jest głosów rozczarowania. Zarzuca się Angelinie, że skupi całą uwagę na sobie, że nie ma w sobie wystarczająco dużo elegancji i klasy, w końcu: że po prostu zburzy całą wizualizację czytelników.
Kay Scarpetta - bohaterka The Tourist w książce przypomina Jodie Foster. Autorka opisując ją "użyczyła" jej właściwie swojej aparycji.

Poniżej zdjęcia Angeliny na planie filmowym The Tourist:
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!