Anna Lewandowska sprzedaje batony za... ile?

przejdź do komentarzy

Batony według jej receptury. Czy są drogie, jak drogi jest zdrowy styl życia?

anna lewandowska anna lewandowska/© KAPiF
Anna Lewandowska pokazała, że jest nie tylko piękna, ale też kompetentna. Reprezentuje zdrowy styl życia całą sobą i być może w tym częściowo tkwi gwarancja jej sukcesu.

Bo wiele osób jest w stanie uwierzyć, że batony, które sprzedaje żona Roberta Lewandowskiego, to naprawdę porcja zdrowia.

Czytaj więcej: Anna Lewandowska pokazała swojego brata! (FOTO)

- Flagowym produktem sygnowanym marką FbA są batony energetyczne. Jest to produkt unikatowy, który bezpośrednio kojarzy się z moją osobą. Moje batony to forma zdrowej, funkcjonalnej przekąski. Świetnie sprawdzą się jako lunch lub posiłek okołotreningowy - czytamy na jej stronie.

Wszystkie są produkowane według receptur Anny. Ich cena? Nie, nie 50, a 5,99 zł.

„Surowce, z których batony powstają pochodzą ze sprawdzonych źródeł, są naturalne i zdrowe. Gwarantuję ich jakość i bezpieczeństwo spożycia. Nie ma chemicznych wspomagaczy i dodanych cukrów.” - zapewnia Lewandowska.

Niespełna 6 zł to dobra alternatywa dla czekolady za 4 zł?

Czytaj więcej: Lewandowska i Boruc wylansują modę na TAKIE buty? (Instagram)









Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (188): sortuj
  • avatar kozaczek
    gość 03-07-16, 20:54 cytuj
    Ale bym je zjadła!
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 30-06-16, 20:54 cytuj
    zazdroszczę, że stać ją na licówki. Mnie nie stać.
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 30-06-16, 18:56 cytuj
    ona z mężem mają miliony, a ja mam im jeszcze kabzę nabijać kupując te batony? nigdy!
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 29-06-16, 13:42 cytuj
    batony ze sklepu to szajs
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 28-06-16, 22:50 cytuj
    6 zł za taki baton to nie jest dużo. Podobne batony kosztują 8 - 9 zł. Za dobre produkty tyle się płaci.
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 28-06-16, 21:41 cytuj
    6zł za baton od samozwańczej "ekspertki". Stanowcze NIE!
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 28-06-16, 19:35 cytuj
    gość, 28-06-16, 18:00 napisał(a):
    6zł za batonik to dla mnie za drogo...
    kupie sobie zwykły baton musli corny 50g za 2-3zł i tez mam podobnyjak nie taki sam skład


    Corny: syrop glukozowo- fruktozowy, polewa, płatki owsiane, chrupki kukurydziane, chips bananowy, rodzynki, tłuszcz roślinny, ananas, jabłko, płatki kokosowe, ziarna słonecznika, lecytyna sojowa - emulgator, sól, aromat.------------

    Lewandowskiej: (Kakao & Maca) daktyl, wiórki kokosowe, migdał, goji, maca, kakao
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 28-06-16, 18:00 cytuj
    6zł za batonik to dla mnie za drogo...
    kupie sobie zwykły baton musli corny 50g za 2-3zł i tez mam podobnyjak nie taki sam skład
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 28-06-16, 16:19 cytuj
    gość, 28-06-16, 14:42 napisał(a):
    gość, 28-06-16, 14:37 napisał(a):
    gość, 28-06-16, 09:05 napisał(a):
    gość, 28-06-16, 07:54 napisał(a):
    gość, 28-06-16, 00:32 napisał(a):
    Wszystko fajnie, tylko za cenę 5-6 tych batonów można kupić składniki na zrobienie ok. 15 podobnych. Jedyny "problem" tkwi w tym, że samemu trzeba wszystko zmielić/posiekać.

    no niekoniecznie. juz samo 100 g nerkowcow kosztuje ok 5-6 zl. a gdzie reszta skladnikow?

    i to właśnie pokazuje, że te JEJ batony to jakiś syf. za 5,99 zł nie można dostać batona, który faktycznie ma w swoim składzie samą naturę. co najwyżej ma kurz zebrany z magazynu, gdzie leżały orzechy, zlepiony miodopodobnym czymś... te wszystkie naturalne komponenty są za drogie by robić z nich taniochę (koszty produkcji się nie zwrócą).

    Czyli wg ciebie powinien byc drozszy???Jakby kosztowal 20 zl,to bys marudzila,ze drogo i kto to mialby kupic????No nie dogodzisz,ku...a,nie dogodzisz!!!



    o proszę, pani wszechwiedząca najlepiej wie co ktoś inny by robił/mówił. wystarczy logicznie pomyśleć o kosztach surowców i produkcji...
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 28-06-16, 15:02 cytuj
    Nie dość że śliczna sympatyczna atrakcyjna mądra w dodatku bardzo kreatywna porządna z Niej Babeczka Robert może być z Aneczki dumny i wice wersa,cudowne kochające się szanujące Małżeństwo.Jak MY:)
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 28-06-16, 14:42 cytuj
    gość, 28-06-16, 14:37 napisał(a):
    gość, 28-06-16, 09:05 napisał(a):
    gość, 28-06-16, 07:54 napisał(a):
    gość, 28-06-16, 00:32 napisał(a): Wszystko fajnie, tylko za cenę 5-6 tych batonów można kupić składniki na zrobienie ok. 15 podobnych. Jedyny "problem" tkwi w tym, że samemu trzeba wszystko zmielić/posiekać.
    no niekoniecznie. juz samo 100 g nerkowcow kosztuje ok 5-6 zl. a gdzie reszta skladnikow?
    i to właśnie pokazuje, że te JEJ batony to jakiś syf. za 5,99 zł nie można dostać batona, który faktycznie ma w swoim składzie samą naturę. co najwyżej ma kurz zebrany z magazynu, gdzie leżały orzechy, zlepiony miodopodobnym czymś... te wszystkie naturalne komponenty są za drogie by robić z nich taniochę (koszty produkcji się nie zwrócą).
    Czyli wg ciebie powinien byc drozszy???Jakby kosztowal 20 zl,to bys marudzila,ze drogo i kto to mialby kupic????No nie dogodzisz,ku...a,nie dogodzisz!!!
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 28-06-16, 14:41 cytuj
    gość, 28-06-16, 10:45 napisał(a):
    gość, 28-06-16, 09:40 napisał(a):
    Mnie się Anka podoba i nic do niej nie mam, a wręcz podziwiam za jej determinancję i wierność sobie.

    Dokladnie. Piekna,madra,zaradna i ma w nosie wasz hejt. Podziwiam ją.


    Z tą mądrością Lewej to cię nieźle poniosło. Ona ma sztab ludzi od wszystkiego. A pisać po polsku niestety nie potrafi. Obie jesteście MONDRE!
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 28-06-16, 14:37 cytuj
    gość, 28-06-16, 09:05 napisał(a):
    gość, 28-06-16, 07:54 napisał(a):
    gość, 28-06-16, 00:32 napisał(a): Wszystko fajnie, tylko za cenę 5-6 tych batonów można kupić składniki na zrobienie ok. 15 podobnych. Jedyny "problem" tkwi w tym, że samemu trzeba wszystko zmielić/posiekać.
    no niekoniecznie. juz samo 100 g nerkowcow kosztuje ok 5-6 zl. a gdzie reszta skladnikow?
    i to właśnie pokazuje, że te JEJ batony to jakiś syf. za 5,99 zł nie można dostać batona, który faktycznie ma w swoim składzie samą naturę. co najwyżej ma kurz zebrany z magazynu, gdzie leżały orzechy, zlepiony miodopodobnym czymś... te wszystkie naturalne komponenty są za drogie by robić z nich taniochę (koszty produkcji się nie zwrócą).
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 28-06-16, 14:18 cytuj
    "Wychodzę Wam na przeciw!" Pani Anno, chętnie zostanę korektorką Pani tekstów, bo to nie pierwszy Pani błąd ortograficzny. WSTYD!!!
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 28-06-16, 12:57 cytuj
    gość, 28-06-16, 09:46 napisał(a):
    gość, 28-06-16, 09:05 napisał(a):
    gość, 28-06-16, 07:54 napisał(a):
    gość, 28-06-16, 00:32 napisał(a):
    Wszystko fajnie, tylko za cenę 5-6 tych batonów można kupić składniki na zrobienie ok. 15 podobnych. Jedyny "problem" tkwi w tym, że samemu trzeba wszystko zmielić/posiekać.


    no niekoniecznie. juz samo 100 g nerkowcow kosztuje ok 5-6 zl. a gdzie reszta skladnikow?



    i to właśnie pokazuje, że te JEJ batony to jakiś syf. za 5,99 zł nie można dostać batona, który faktycznie ma w swoim składzie samą naturę. co najwyżej ma kurz zebrany z magazynu, gdzie leżały orzechy, zlepiony miodopodobnym czymś... te wszystkie naturalne komponenty są za drogie by robić z nich taniochę (koszty produkcji się nie zwrócą).


    Ale te batony nie są z samych nerkowców.



    WOW! Amerykę odkryłaś! A gdzie tu niby mowa o nerkowcach (oprócz podania ceny za 100g)
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 28-06-16, 12:41 cytuj
    gość, 28-06-16, 12:09 napisał(a):
    gość, 28-06-16, 10:46 napisał(a):
    gość, 28-06-16, 07:38 napisał(a):
    No bo to teraz jest wielki boom na te fitjebki. Ten kto się chciał zdrowo odżywiać robił to już dawno. W necie jest tyle tego wszystkiego,że w tydzień sama byś książkę-z rzekomo swoimi przepisami stworzyła. Mnie też drażni to narzucanie zdrowego trybu życia,przez to dużo produktów podrożało,bo jest większy popyt

    Akurat jak jest większy popyt to produkt tanieje...
    Kozak wypier*alaj z tymi reklamami, strona ładuje się pół godziny i 2 filmiki na raz się odpalają, nie za dużo tego?


    Otóż to !


    "Jak jest większy popyt to produkt tanieje". JANUSZE BIZNESU :D
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 28-06-16, 12:25 cytuj
    Ale to musi być ohydne
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 28-06-16, 12:09 cytuj
    gość, 28-06-16, 10:46 napisał(a):
    gość, 28-06-16, 07:38 napisał(a):
    No bo to teraz jest wielki boom na te fitjebki. Ten kto się chciał zdrowo odżywiać robił to już dawno. W necie jest tyle tego wszystkiego,że w tydzień sama byś książkę-z rzekomo swoimi przepisami stworzyła. Mnie też drażni to narzucanie zdrowego trybu życia,przez to dużo produktów podrożało,bo jest większy popyt

    Akurat jak jest większy popyt to produkt tanieje...
    Kozak wypier*alaj z tymi reklamami, strona ładuje się pół godziny i 2 filmiki na raz się odpalają, nie za dużo tego?


    Otóż to !
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 28-06-16, 10:46 cytuj
    gość, 28-06-16, 07:38 napisał(a):
    No bo to teraz jest wielki boom na te fitjebki. Ten kto się chciał zdrowo odżywiać robił to już dawno. W necie jest tyle tego wszystkiego,że w tydzień sama byś książkę-z rzekomo swoimi przepisami stworzyła. Mnie też drażni to narzucanie zdrowego trybu życia,przez to dużo produktów podrożało,bo jest większy popyt

    Akurat jak jest większy popyt to produkt tanieje...
    Kozak wypier*alaj z tymi reklamami, strona ładuje się pół godziny i 2 filmiki na raz się odpalają, nie za dużo tego?
    Nie masz konta? Zarejestruj się!
  • avatar kozaczek
    gość 28-06-16, 10:45 cytuj
    gość, 28-06-16, 09:40 napisał(a): Mnie się Anka podoba i nic do niej nie mam, a wręcz podziwiam za jej determinancję i wierność sobie.
    Dokladnie. Piekna,madra,zaradna i ma w nosie wasz hejt. Podziwiam ją.
    Nie masz konta? Zarejestruj się!