Ciężarna Kim Kardashian naraża się na niebezpieczeństwo?

przejdź do komentarzy

Co na to lekarz?

kim kardashian w ciąży kim kardashian w ciąży/Fame/Flynet, Instagram
O tym, jak bardzo ciało kobiety zmienia się w ciąży, nikomu nie trzeba tłumaczyć. Dodatkowe kilogramy i opuchlizna potrafią ostudzić instynkt macierzyński. Ona z jednej strony tak bardzo pragnęła rodzeństwa dla swojej córeczki, że poddawała się in vitro, z drugiej zaś zapamiętała, jak w pierwszej ciąży przytyła 30 kilogramów i ile kosztowały ją dieta i treningi.

To już trzeci miesiąc ciąży Kim Kardashian. Celebrytka nie zwalnia tempa - wciąż bywa na salonach i wciska się w modne sukienki, nierzadko mocno opinające. Nie jest tajemnicą, że Kardashianka jest uzależniona od spanxów:

Mam dużo kompleksów i dzięki Kanye powoli przestaję się nimi przejmować. Jednak nigdy nie wychodzę bez bielizny wyszczuplającej. Nie wyobrażam sobie tego. Noszę takie spanxy z dziurą w kroczu, przez którą można siusiać. Zawsze jednak zasikam sobie wyszczuplające majtki. Ta dziura jest za mała- rzuciła kiedyś w wywiadzie dla magazynu Love.


Celebrytka nie rezygnuje z bielizny wyszczuplającej nawet w ciąży. Czy to jest bezpieczne - pytają fani? Lekarze twierdzą, że tak:

- Taki ucisk brzucha nie powoduje niedokrwienia dziecka. Aorta jest połączona z macicą, a ciśnienie krwi tak łatwo się nie zaburza- twierdzi jeden ze specjalistów.


Spanxy powodują jednak inne skutki uboczne, jak nietrzymanie moczu, zgagę, zakrzepy.

Warto się aż tak poświęcać?

 


Ciężarna Kim naraża się na niebezpieczeństwo przez spanxy?

Ciężarna Kim naraża się na niebezpieczeństwo przez spanxy?

Ciężarna Kim naraża się na niebezpieczeństwo przez spanxy?

Ciężarna Kim naraża się na niebezpieczeństwo przez spanxy?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!