Cyrk w Lidlu! Ludzie OSZALELI na punkcie torebek Wittchen! (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Najlepsze jest jednak to, że...

torebki wittchen torebki wittchen/Youtube: Warszawa w Pigułce
Wszyscy wiemy, do czego dochodzi w Stanach Zjednoczonych, kiedy jest tak zwany Black Friday. Sklepy oferuja wtedy ogromne przeceny, a zachowanie ludzi jest szokujące.

Zobacz też: Masakra! Walka o kurtki w Lidlu (VIDEO)

W Polsce również dochodzi do tego typu sytuacji, kiedy jakiś hipermarket ogłasza promocje na wybrane produkty.

Przykładem tego jest sieć Lidl, która jakiś czas temu ogłosiła, że do sprzedaży wejdą oryginalne torebki Wittchen w cenie 279 zł.

Naturalnie tego typu produkty są o wiele droższe, dlatego ludzie ustawiali się w długich kolejkach, aby tylko kupić wymarzony produkt.

Przykładem takiego zachowania jest incydent w Warszawie, kiedy klienci dosłownie bili się o te przedmioty.

Zobacz też: PRZYGOTUJCIE SIĘ... W LIDLU PONOWNIE POJAWIĄ SIĘ TOREBKI WITTCHEN

Komizmu jednak dodaje fakt, że te same torebki można kupić na oficjalnej stronie producenta w takiej samej, a nawet jeszcze niższej cenie przy wybranych modelach.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (161): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 19-10-16, 21:50 cytuj
  gość, 17-10-16, 20:58 napisał(a):
  gość, 17-10-16, 20:30 napisał(a):
  gość, 17-10-16, 19:09 napisał(a):
  A ja byłam w Lidlu i kupiłam sobie torebkę która mi się spodobała. Jedną mam trzy lata, przeszła dużo a wygląda jak nowa. Dlatego co roku sobie jakąś kupuję w Lidlu. I w pupce mam co kto sobie pomyśli. W Warszawie się może biją handlary o te torebki, w mniejszych miejscowościach był szeroki wybór i spokój.

  ojj to współczuję... Teraz za każdym razem jak zobaczę jakąś biedaczkę z torebusią wittchen, będę się zastanawiać ile czasu ją wyrywała z ręki moherowi w lidlu hahahah,

  Ojjj a te biedaczki z torebusią mają Twoją opinię się nie przejmują :-)  Ja za każdym razem jak widzę jakąś kobietę z drogą torebką i jak jeszcze do tego ma napuchniętą twarz od botoksu i kaczy dziób to mam przed oczami szejki arabskie kakaowe spływające jej do tego kaczego dzioba.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 18-10-16, 23:40 cytuj
  gość, 17-10-16, 19:42 napisał(a):
  gość, 17-10-16, 16:32 napisał(a):

  Pierwsze co, to jesteś strasznie agresywna ;) A już po stylu pisania dużo można się o człowieku dowiedzieć. Nie wydałabyś tyle pieniędzy na rzecz, bo po prostu cię na to nie stać i nie jest to przytyk w twoją stronę, tylko stwierdzenie faktu. I to z ciebie wychodzą największe kompleksy. Bogaty człowiek kupuje nie zważając na cenę i to zazwyczaj ci biedniejsi wyceniają jego wydatki, obnoszą się markami, bo przecież wydać tyle na byle szmatkę to szok. Dla mnie najgorszym nietaktem jest epatowanie pomocą, a ty to, niestety, robisz. Wiesz, jak słabo brzmią "wirtualni podopieczni"? To jest łatwizna. Prawdziwą pomocą jest bycie ze zwierzętami czy ludźmi, bo to są żywe stworzenia, a internet nie oddaje żadnych uczuć czy emocji, moja droga. Pojedź do schroniska, wyprowadź małych przyjaciół i spójrz im w oczy, zostaw dobrą karmę, odwiedź z nimi weterynarza, nawet porozmawiaj- bo takie zwierzęta przede wszystkim potrzebują miłości! Jak często słyszysz takie pojęcie, jak anonimowy darczyńca? "Anonimowy darczyńca przeznaczył 500 tys zł na operację chorego chłopca, nie chciał ujawnić tożsamości"- tacy ludzie nie epatują tym, najzwyczajniej w świecie nie wypada! Tylko ludzie leczący własne kompleksy, mający się za Bogów, będą próbować się dowartościować poprzez chwalenie się pomaganiem innym. Tylko to nie jest bezinteresowna pomoc, a pomoc dla poklasku. Brzydzę się tym!  No tak. Następnym razem jak będą rodzice zbierać pieniądze na uratowanie życia swojego dziecka to nie przeleję ani grosza. To przecież łatwizna, taka wirtualna pomoc, wysłanie przelewu bez emocji. Ale za to pojadę do tego dziecka obojętnie ile km będę musiała przejechać i zapłaczę nad nim. Wtedy bardziej mu pomogę. To już nie będzie taka banalna wirtualna pomoc bez emocji.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 18-10-16, 20:58 cytuj
  gość, 17-10-16, 19:42 napisał(a):
  gość, 17-10-16, 16:32 napisał(a):

  Pierwsze co, to jesteś strasznie agresywna ;) A już po stylu pisania dużo można się o człowieku dowiedzieć. Nie wydałabyś tyle pieniędzy na rzecz, bo po prostu cię na to nie stać i nie jest to przytyk w twoją stronę, tylko stwierdzenie faktu. I to z ciebie wychodzą największe kompleksy. Bogaty człowiek kupuje nie zważając na cenę i to zazwyczaj ci biedniejsi wyceniają jego wydatki, obnoszą się markami, bo przecież wydać tyle na byle szmatkę to szok. Dla mnie najgorszym nietaktem jest epatowanie pomocą, a ty to, niestety, robisz. Wiesz, jak słabo brzmią "wirtualni podopieczni"? To jest łatwizna. Prawdziwą pomocą jest bycie ze zwierzętami czy ludźmi, bo to są żywe stworzenia, a internet nie oddaje żadnych uczuć czy emocji, moja droga. Pojedź do schroniska, wyprowadź małych przyjaciół i spójrz im w oczy, zostaw dobrą karmę, odwiedź z nimi weterynarza, nawet porozmawiaj- bo takie zwierzęta przede wszystkim potrzebują miłości! Jak często słyszysz takie pojęcie, jak anonimowy darczyńca? "Anonimowy darczyńca przeznaczył 500 tys zł na operację chorego chłopca, nie chciał ujawnić tożsamości"- tacy ludzie nie epatują tym, najzwyczajniej w świecie nie wypada! Tylko ludzie leczący własne kompleksy, mający się za Bogów, będą próbować się dowartościować poprzez chwalenie się pomaganiem innym. Tylko to nie jest bezinteresowna pomoc, a pomoc dla poklasku. Brzydzę się tym!  Głaszcząc pieska go nie nakarmisz. Bardzo dobrze, że są ludzie, którzy tylko (aż tylko) przelewają na nie pieniądze. Ci co mają niech przynajmniej przelewają kasę, ci co nie mają i mają czas niech odwiedzają pieski w schroniskach. Idź powiedz umierającemu dziecku, że nie dasz na jego leczenie bo to słabe ale chętnie go przytulisz. Jesteś straszną idiotką. I to jest fakt, nie obraza.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 18-10-16, 20:52 cytuj
  Nie podniecajcie się tak tymi torebkami. Najdroższą torebkę można mieć taniej niż chleb. Wystarczą dwa klocki w Dubaju. phi też mi dobro luksusowe.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 18-10-16, 17:33 cytuj
  No sorry ale niektórzy bogaci ludzie nawet muszą mieć psy, które aktualnie są drogie i modne. Nikt mnie nie przekona, że to nie kompleksy.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 18-10-16, 17:11 cytuj
  U mnie dalej jest dużo tych torebek. To kupują albo handlary albo to statyści i ten film jest celowo robiony w ramach reklamy. Jak to niby wszyscy się zachwycają tymi torebkami.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 18-10-16, 17:06 cytuj
  gość, 17-10-16, 19:42 napisał(a):
  gość, 17-10-16, 16:32 napisał(a):

  Pierwsze co, to jesteś strasznie agresywna ;) A już po stylu pisania dużo można się o człowieku dowiedzieć. Nie wydałabyś tyle pieniędzy na rzecz, bo po prostu cię na to nie stać i nie jest to przytyk w twoją stronę, tylko stwierdzenie faktu. I to z ciebie wychodzą największe kompleksy. Bogaty człowiek kupuje nie zważając na cenę i to zazwyczaj ci biedniejsi wyceniają jego wydatki, obnoszą się markami, bo przecież wydać tyle na byle szmatkę to szok. Dla mnie najgorszym nietaktem jest epatowanie pomocą, a ty to, niestety, robisz. Wiesz, jak słabo brzmią "wirtualni podopieczni"? To jest łatwizna. Prawdziwą pomocą jest bycie ze zwierzętami czy ludźmi, bo to są żywe stworzenia, a internet nie oddaje żadnych uczuć czy emocji, moja droga. Pojedź do schroniska, wyprowadź małych przyjaciół i spójrz im w oczy, zostaw dobrą karmę, odwiedź z nimi weterynarza, nawet porozmawiaj- bo takie zwierzęta przede wszystkim potrzebują miłości! Jak często słyszysz takie pojęcie, jak anonimowy darczyńca? "Anonimowy darczyńca przeznaczył 500 tys zł na operację chorego chłopca, nie chciał ujawnić tożsamości"- tacy ludzie nie epatują tym, najzwyczajniej w świecie nie wypada! Tylko ludzie leczący własne kompleksy, mający się za Bogów, będą próbować się dowartościować poprzez chwalenie się pomaganiem innym. Tylko to nie jest bezinteresowna pomoc, a pomoc dla poklasku. Brzydzę się tym!  Następna zakompleksiona frajerka, której by placka krowiego sprzedali za 100 tysięcy. To nic, że placek nie wart tylu pieniędzy no ale od znanego kreatora mody i z metką. Co z tego, ze takiego placka kupi się bez znanej metki za 1% tej ceny ale wtedy się nie liczy i koleżanki nie będą zazdrościć.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 18-10-16, 16:42 cytuj
  gość, 18-10-16, 16:25 napisał(a): Do osoby, która pisze o pomaganiu. Co Ty kur... breszisz. Dawno takich bzdur nie słyszałam. A skąd wiesz, że ona nie odwiesza tych psów? Mowa jest o czymś innym, o pieniądzach to napisała, że woli je wydawać na podopiecznych. Sama jestem wirtualną opiekunką ale tylko dwóch psów bo na więcej mnie nie stać. Za jednego płaci się 180 zł miesięcznie albo i więcej zależy od schronisk. To nie znaczy, że nie chodzę do schronisk albo i ona czy nie chodzi. A nawet jak nie chodzi to chyba lepiej, że przynajmniej kasę śle co mądra inaczej osóbko? Jest wiele osób, którzy nie mają czasu na odwiedzacie schronisk. A może przelewa kasę na schronisk oddalone o 300 km i miesza w małej wsi gdzie schroniska nie ma. Widać , że nie masz o tym bladego pojęcia, a się wypowiadasz. I o jakim pomaganiu na pokaz ty piszesz? Rozumiesz, że po przeczytaniu jej czy mojego posta od razu wiesz jak się nazywamy, ile mamy lat, co robimy i gdzie pracujemy, tak? Jeśli nie to się nie ośmieszaj.
  Nie spinaj się tak i nie podniecaj bo ci żyłka pęknie.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 18-10-16, 16:25 cytuj
  Do osoby, która pisze o pomaganiu. Co Ty kur... breszisz. Dawno takich bzdur nie słyszałam. A skąd wiesz, że ona nie odwiesza tych psów? Mowa jest o czymś innym, o pieniądzach to napisała, że woli je wydawać na podopiecznych. Sama jestem wirtualną opiekunką ale tylko dwóch psów bo na więcej mnie nie stać. Za jednego płaci się 180 zł miesięcznie albo i więcej zależy od schronisk. To nie znaczy, że nie chodzę do schronisk albo i ona czy nie chodzi. A nawet jak nie chodzi to chyba lepiej, że przynajmniej kasę śle co mądra inaczej osóbko? Jest wiele osób, którzy nie mają czasu na odwiedzacie schronisk. A może przelewa kasę na schronisk oddalone o 300 km i miesza w małej wsi gdzie schroniska nie ma. Widać , że nie masz o tym bladego pojęcia, a się wypowiadasz. I o jakim pomaganiu na pokaz ty piszesz? Rozumiesz, że po przeczytaniu jej czy mojego posta od razu wiesz jak się nazywamy, ile mamy lat, co robimy i gdzie pracujemy, tak? Jeśli nie to się nie ośmieszaj.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 18-10-16, 16:15 cytuj
  Na kozaczku jak zawsze grubo:D hahhah jak zawsze siedzą tu prawie same milionerki i oczywiście klepsydry. haha
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 17-10-16, 20:58 cytuj
  gość, 17-10-16, 20:30 napisał(a):
  gość, 17-10-16, 19:09 napisał(a): A ja byłam w Lidlu i kupiłam sobie torebkę która mi się spodobała. Jedną mam trzy lata, przeszła dużo a wygląda jak nowa. Dlatego co roku sobie jakąś kupuję w Lidlu. I w pupce mam co kto sobie pomyśli. W Warszawie się może biją handlary o te torebki, w mniejszych miejscowościach był szeroki wybór i spokój.
  ojj to współczuję... Teraz za każdym razem jak zobaczę jakąś biedaczkę z torebusią wittchen, będę się zastanawiać ile czasu ją wyrywała z ręki moherowi w lidlu hahahah,
  Ojjj a te biedaczki z torebusią mają Twoją opinię się nie przejmują :-)
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 17-10-16, 20:30 cytuj
  gość, 17-10-16, 19:09 napisał(a):
  A ja byłam w Lidlu i kupiłam sobie torebkę która mi się spodobała. Jedną mam trzy lata, przeszła dużo a wygląda jak nowa. Dlatego co roku sobie jakąś kupuję w Lidlu. I w pupce mam co kto sobie pomyśli. W Warszawie się może biją handlary o te torebki, w mniejszych miejscowościach był szeroki wybór i spokój.


  ojj to współczuję... Teraz za każdym razem jak zobaczę jakąś biedaczkę z torebusią wittchen, będę się zastanawiać ile czasu ją wyrywała z ręki moherowi w lidlu hahahah,
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 17-10-16, 19:42 cytuj
  gość, 17-10-16, 16:32 napisał(a): Boże co za zakompleksione kobiety tu siedzą. W życiu nie wydam więcej na buty czy torebkę niż 1000 zł. Chyba bym musiała nie mieć mózgu, żeby dawać się tak sfrajerować. Nawet jakbym była jeszcze bogatsza niż jestem. Wolę te pieniądze przeznaczyć na coś innego niż płacić za logo np. na moich kochanym 22 wirtualnych podopiecznych w schroniskach. A wy zakompleksione dzidki możecie sobie na głowę te loga przyczepiać jeśli tym samym poprawicie sobie samopoczucie i wyleczycie z kompleksów frajerki za dychę.
  Pierwsze co, to jesteś strasznie agresywna ;) A już po stylu pisania dużo można się o człowieku dowiedzieć. Nie wydałabyś tyle pieniędzy na rzecz, bo po prostu cię na to nie stać i nie jest to przytyk w twoją stronę, tylko stwierdzenie faktu. I to z ciebie wychodzą największe kompleksy. Bogaty człowiek kupuje nie zważając na cenę i to zazwyczaj ci biedniejsi wyceniają jego wydatki, obnoszą się markami, bo przecież wydać tyle na byle szmatkę to szok. Dla mnie najgorszym nietaktem jest epatowanie pomocą, a ty to, niestety, robisz. Wiesz, jak słabo brzmią "wirtualni podopieczni"? To jest łatwizna. Prawdziwą pomocą jest bycie ze zwierzętami czy ludźmi, bo to są żywe stworzenia, a internet nie oddaje żadnych uczuć czy emocji, moja droga. Pojedź do schroniska, wyprowadź małych przyjaciół i spójrz im w oczy, zostaw dobrą karmę, odwiedź z nimi weterynarza, nawet porozmawiaj- bo takie zwierzęta przede wszystkim potrzebują miłości! Jak często słyszysz takie pojęcie, jak anonimowy darczyńca? "Anonimowy darczyńca przeznaczył 500 tys zł na operację chorego chłopca, nie chciał ujawnić tożsamości"- tacy ludzie nie epatują tym, najzwyczajniej w świecie nie wypada! Tylko ludzie leczący własne kompleksy, mający się za Bogów, będą próbować się dowartościować poprzez chwalenie się pomaganiem innym. Tylko to nie jest bezinteresowna pomoc, a pomoc dla poklasku. Brzydzę się tym!
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 17-10-16, 19:11 cytuj
  gość, 17-10-16, 19:09 napisał(a): Dajcie sobie już spokój bajkopisarki bo to się robi śmieszne. Jedno jest pewne. Bogaci ludzie nie czują potrzeby szpanowania torebkami czy innymi rzeczami bo dla nich mieć te rzeczy to chleb powszedni. Bogacze nie chwalą się na co ich stać i nie złoszczą się jak ktoś inny im torebki nie zazdrości. Mają to gdzieś bo życie w luksusie to u nich już rutyna. Ludzie którzy tylko czekają aż im ktoś powie wow masz drogą i oryginalną torebkę ale ci zazdroszczę to ludzie zakompleksieni i biedni. Jakimś cudem udało im się zdobyć drogą torebkę i tym leczą kompleksy (sponsoring, sklep z używanymi rzeczami, czy zbieranie 500 plus przez parę miesięcy lub odkładanie z pensji przez dwa lata). Zobaczcie jak noszą ciuchy bardzo bogaci ludzie z całego świata, bogaci od urodzenia, a jak nowobogackie np, żony piłkarzy. Wszystko mówi samo za siebie.
  Bogaci a nowobogaccy to dwie bajki. Tak jak mówisz, dla nich szalenie droga rzecz to pikuś, jak dla nas torebka z h&m.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 17-10-16, 19:09 cytuj
  A ja byłam w Lidlu i kupiłam sobie torebkę która mi się spodobała. Jedną mam trzy lata, przeszła dużo a wygląda jak nowa. Dlatego co roku sobie jakąś kupuję w Lidlu. I w pupce mam co kto sobie pomyśli. W Warszawie się może biją handlary o te torebki, w mniejszych miejscowościach był szeroki wybór i spokój.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 17-10-16, 19:09 cytuj
  Dajcie sobie już spokój bajkopisarki bo to się robi śmieszne. Jedno jest pewne. Bogaci ludzie nie czują potrzeby szpanowania torebkami czy innymi rzeczami bo dla nich mieć te rzeczy to chleb powszedni. Bogacze nie chwalą się na co ich stać i nie złoszczą się jak ktoś inny im torebki nie zazdrości. Mają to gdzieś bo życie w luksusie to u nich już rutyna. Ludzie którzy tylko czekają aż im ktoś powie wow masz drogą i oryginalną torebkę ale ci zazdroszczę to ludzie zakompleksieni i biedni. Jakimś cudem udało im się zdobyć drogą torebkę i tym leczą kompleksy (sponsoring, sklep z używanymi rzeczami, czy zbieranie 500 plus przez parę miesięcy lub odkładanie z pensji przez dwa lata). Zobaczcie jak noszą ciuchy bardzo bogaci ludzie z całego świata, bogaci od urodzenia, a jak nowobogackie np, żony piłkarzy. Wszystko mówi samo za siebie.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 17-10-16, 17:25 cytuj
  gość, 17-10-16, 00:21 napisał(a):
  gość, 17-10-16, 00:15 napisał(a):
  gość, 17-10-16, 00:14 napisał(a):
  gość, 17-10-16, 00:09 napisał(a):
  gość, 17-10-16, 00:07 napisał(a):
  Taki zwykły portal plotkarski by się wydawało, a przebywanie na nim może wyleczyć z depresji przynajmniej na chwilę. Wejdę opowiem bajki jaka jestem piękna i bogata i wszyscy mi zazdroszczą torebek. Jak to dobrze, że w wirtualnym świecie można być każdym i mieć wszystko.

  Nie bede nikomu udowadniać, ze stać mnie na drogie torebki. A tym bardziej nie tej gimbusiarni , ktora sie tutaj udziela

  hah właśnie widać. Aż syczysz ze złości, że ci nie wierzymy. Idź sobie zrób jakieś ziółka na uspokojenie.


  Ty syczysz ale z zazdrości. Kolejna z wielką pretensją do całego świata o to, ze ktos inny ma lepiej  Dalej mi próbujesz udowodnić, że jesteś bogata. Jak to brzmiało już parę postów wyżej- " Nie bede nikomu udowadniać, ze stać mnie na drogie torebki." Będziesz bo nie jesteś bogata. Właściwie już jestem tego pewna.  Może ona jest NOWOBOGACKA? Ludzie pochodzacy z bogatej od pokoelń rodziny nie odwalają takiej wiochy...
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 17-10-16, 17:21 cytuj
  Ale żałosne z was babska... Wstyd mi, że w moim kraju mieszkają takie zakompleksione, puste i wredne dziewuchy. Jak można oceniać kogoś po tym jaką torbę nosi, od jakiego projektanta i na co go stać /? To jest kwestia indywidualna każdego z nas czy chce kupować rzeczy za 50 zl czy za 5 tysięcy. Jak was stać na to to super, nie zazdroszczę, gratuluje przedsiębiorczości ale do cholery nie obrażajcie sie nawzajem i nie drwijcie z kogoś tylko dlatego, że go nie stać na MK czy CK czy inne dobra ! Co wam z tego, ze macie cos na co inni mogą tylko popatrzeć?? Tym próbujecie zabłysnąć, pochwalić sie ? Moze zamiast tego pokażcie co w sobie macie wyjątkowego a nie co wisi u was w szafie
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 17-10-16, 17:07 cytuj
  gość, 17-10-16, 16:41 napisał(a):
  gość, 17-10-16, 16:37 napisał(a):
  gość, 17-10-16, 16:36 napisał(a):
  gość, 17-10-16, 16:32 napisał(a): Boże co za zakompleksione kobiety tu siedzą. W życiu nie wydam więcej na buty czy torebkę niż 1000 zł. Chyba bym musiała nie mieć mózgu, żeby dawać się tak sfrajerować. Nawet jakbym była jeszcze bogatsza niż jestem. Wolę te pieniądze przeznaczyć na coś innego niż płacić za logo np. na moich kochanym 22 wirtualnych podopiecznych w schroniskach. A wy zakompleksione dzidki możecie sobie na głowę te loga przyczepiać jeśli tym samym poprawicie sobie samopoczucie i wyleczycie z kompleksów frajerki za dychę.
  Bardzo mi żal, że nigdy nie miałaś i prawdopodobnie nie będziesz miała okazji na noszenie niczego oryginalnego... To smutne, że niektórzy mogą sobie na to pozwolić a biedaki nie. Nie martw się, może w lumpie kiedyś coś dorwiesz w okazyjnej cenie
  Jak widać zabolała prawda.
  Daj spokój frajerce. Dała biedna dupy dla dobra luksusowego i myślała,że inni padną z zazdrości, a tu nikt nie podnieca się jej logiem na torebce bo jeszcze się tu załamie.
  Ulżyło ci? Wyżywasz sie na innych bo sama masz za malo kasy, żeby kupic sobie cos lepszego ? Moze ci czegos brakuje i dlatego tak plujesz jadem? Moze ty daj dupy to ci przejdzie ten ból
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 17-10-16, 17:07 cytuj
  gość, 16-10-16, 22:48 napisał(a):
  gość, 16-10-16, 21:48 napisał(a):
  gość, 16-10-16, 21:28 napisał(a):
  gość, 16-10-16, 21:24 napisał(a):
  gość, 16-10-16, 21:18 napisał(a):
  Cebulandia myśli, że jak kupi sobie torebkę Wittchen i wyjdzie z nią na miasto to wszyscy się będą oglądać i zazdrościć , bo to taki wyznacznik klasy i luksusu dla biedoty. Głupie baby z Polski z kompleksem niższości szczycą się torebką wyrwaną w lidlu na przecenie.... Żenada i szczyt buractwa, za darmo bym tej torby nie wzięła, wiedząc że teraz wszystkie ,,Grażyny" będą ją dumnie nosić na ramieniu i pokazywać swoją pazerność i cebulactwo. Wolę dołożyć trochę i kupić oryginalną torebke od projektanta, na którą stać nielicznych

  To jest dopiero cebulandia....te wasze dorebki od MK z wielkim znaczkiem...zaledwie kupione za dwa razy ttle coWitchen w Lidlu, i tylko tyle wiecie o PROJEKTANTACH. Szczycicie sie tym swoim projektantem.dla ubogich....ahahahha

  Jak ciebie stac tylko na MK to współczuję, ja mam w swojej kolekcji droższe marki, których nie widzę u zwykłej ,,cebulandii".

  No ziemniaczko, powiedz nam, jakimi Ty blaszanymi literkami na torbie szczujesz polaczkow?

  Nie sądzę, prosta dziewczynko, że byłabyś w stanie znieść wszystkie luksusowe marki jakie bym wymieniła, prędzej spadłabyś z krzesła... O połowie pewnie nie słyszałaś bo interesujesz się tylko zaściankową modą ;-


  Bogata materialnie, biedna mentalnie.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!