Czubaszek o Cejrowskim: gdyby mi się trafił taki synek...

przejdź do komentarzy

...to bym się chyba powiesiła!

maria czubaszek maria czubaszek/© KAPiF
Pamiętacie z pewnością burzę, jaką wywołało przyznanie się Marii Czubaszek do aborcji (news Maria Czubaszek: Dwa razy usunęłam ciążę przeczytacie tutaj).

Nigdy z tego powodu nie miałam traumy. Mówiłam zawsze: Boże, jak to cudownie, że ja to zrobiłam - wspominała tamte wydarzenia satyryczka.

Wojciech Cejrowski, którego poglądy na usuwanie ciąży są skrajnie różne, napisał jakiś czas potem:

W tak radykalnej sytuacji należy gnijącą śliwkę usunąć z kosza, by nie zgniły inne zdrowe. Pani Czubaszek nie należy zapraszać, ją należy wypraszać. Omijać milczeniem.
Nie chodzić do miejsc, w których jest gościem; zmieniać kanał na którym gada. Można się za nią modlić - z daleka. O rozum, o serce, o łaskę. Te rączki i nóżki, które kazała rozszarpać, bo "nie lubi dzieci", czekają gdzieś tam w niebie, na mamusię, która je kazała spuścić do kibla. Oby się doczekały. Oby w porę przyszło nawrócenie.


Ostatnio Czubaszek na antenie TTV tak odpowiedziała na słowa Cejrowskiego (podajemy za dziennik.pl):

Jak słyszę pewne osoby po mojej wypowiedzi, to sobie myślę: Boże teraz dopiero widzę, jak cudownie, że tak zrobiłam. Przepraszam gdyby mi się trafił taki synek, jak Wojciech Cejrowski, to bym się chyba powiesiła.


Czubaszek o Cejrowskim: gdyby mi się trafił taki synek...

Czubaszek o Cejrowskim: gdyby mi się trafił taki synek...

Czubaszek o Cejrowskim: gdyby mi się trafił taki synek...

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • avatar kozaczek
    gość 13-05-16, 14:26 cytuj
    lubię (w tej chwili , kiedy to piszę może, niestety, z powodu śmierci Pani Czubaszek, lubiłam) oboje za bystrość umysłu i inteligencję. Przy okazji uważam, że z nich dwojga, to raczej Pani Maria (i to nawet mimo tych dwóch dokonanych aborcji) była przykładem prawdziwych cnót chrześcijańskich: skromności i pokory...
    Bo choć to Cejrowski okrywa się wizerunkiem Matki Boskiej, to tylko jego nienawiść jest "chrześcijańska" , iście starotestamentowa.
    Nie masz konta? Zarejestruj się!