Donatan na FB przestrzega przed dawaniem na tacę (FOTO)

przejdź do komentarzy

Ostro pojechał?

donatan donatan/KAPiF, Facebook
Już 11 stycznia odbędzie się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. "Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów - to hasło przewodnie tegorocznej zbiórki. Przyłączyły się do niej gwiazdy, które przekazały przedmioty licytowane aktualnie na aukcjach internetowych. Podarunki, jak zwykle, wzbudzają liczne kontrowersje.

Cleo postanowiła wystawić na aukcję obraz, który sama namalowała. Kiedy pojawiły się negatywne komentarze, Donatan ostro skomentował sprawę na swoim Facebooku przestrzegając przy tym przed dawaniem na tacę:

Tylko w Polsce - Cleo została skrytykowana za przekazanie obrazu dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak zwykle zaczął się typowy przepływ negatywnej energii i teorie spiskowe odnośnie takich akcji. Ja zaprawdę powiadam Wam lepiej przekazać na WOŚP z którego REALNIE kupuje się sprzęt do szpitali (swoja droga przykre że państwo sobie z tym samo nie radzi) niż dawać na tacę z której środki idą na samochody, plebanie lub bezsensowne wielomilionowe inwestycje budowy coraz wyższych sanktuariów jeden obok drugiego TAK - WSPIERAM WOŚP Amen.


Ostro pojechał?

Co blogerki modowe przekazały na WOŚP - TUTAJ.

 


Post użytkownika Donatan.


Donatan na FB przestrzega przed dawaniem na tacę

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!