Donatan z nag± Ol± Ciup± reklamuje nowy kawałek - Slavica

przejdĽ do komentarzy

Jutro premiera.

donatan donatan/© KAPiF
Donatan to prawdziwa torpeda. Dopiero wczoraj zapowiedział, że razem z Cleo nagraj± now± piosenkę, a już dzi¶ zaprasza na jej premierę. Nowy kawałek, Slavica, ma być gotowy... na jutro!

Ale po kolei.

Zaczęło się od takiego oto wpisu na FB:

Chcę zadziałać trochę przekornie i wypu¶cić teledysk z CLEO do kawałka po angielsku w którym mówimy i pokazujemy że prawdziwe kobiece piękno jest najlepsze i WARTO TO PROMOWAĆ! W Europie jest wielu "waginosceptyków" forsuj± oni swoje pogl±dy i ideologie gender-tym bardziej uważam że i my mamy prawo pokazać to co nas kręci. Niech Europa ogl±da i zazdro¶ci Działamy z tym?
- pytał wczoraj Donatan.

Dzi¶ napisał:

Prawdopodobnie jutro opublikujemy teledysk do kawałka "SLAVICA" - robimy to spontanicznie i przekornie w odniesieniu do całej sytuacji Kawałek jest w języku angielskim ponieważ ma dotrzeć do Europejskich odbiorców i pokazać im NASZ KANON PIĘKNA To taka nowoczesna wariacja "MY SŁOWIANIE" na mocnym basistym bicie. Ostrzegam kawałek urywa głowę wokalem CLEO i ocieka seksem. Gotowi?


Kilka godzin potem producent pytał:

Co wy wszyscy z tymi cyckami? W nowym teledysku NIE BĘDZIE ŻADNYCH CYCKÓW! "SLAVICA" to kawałek o tym że nasze kobiety s± zabójczo piękne ale również zabójczo zabójcze jak kałach Specjalnie nowocze¶nie i po angielsku aby Europa wiedziała z kim nie zadzierać JUŻ JUTRO -ARJU REDI?


A po południu na FB Donatana pojawiło się jego zdjęcie z nag± Ol± Ciup± (zdjęcia od 18 lat tutaj) i komentarz:

CENZURA! nie ma golizny, seksizmu, porno itd! Donatan osłoni i będzie dbał o Wasze kręgosłupy moralne żeby¶cie się nie naogl±dali obmierzłych i wstrętnych kobiecych ciał! Zacznijcie wreszcie być prawdziwymi poprawnymi Europejczykami i zrezygnujcie z tego bezeceństwa!
B±dĽcie tu jutro o 13:00 - "S L A V I C A" !!!


Uff, ale tempo!

Jeste¶cie ciekawi nowej piosenki Donatana i Cleo?

Donatan z nag± Ol± Ciup± reklamuje nowy kawałek - Slavica

Donatan z nag± Ol± Ciup± reklamuje nowy kawałek - Slavica

Donatan z nag± Ol± Ciup± reklamuje nowy kawałek - Slavica

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!