Dzi¶ 4. półfinał Mam Talent! [SONDA]

przejdĽ do komentarzy

Za kogo trzymacie kciuki? Głosujcie w sondzie i komentujcie.

mam talent mam talent/© KAPiF
Dla przypomnienia - w ubiegłotygodniowym, trzecim finale Mam Talent! zwycięzcami zostali KONY i Jessica.

Dzi¶ czwarty półfinał. Zobaczcie, kto stanie do rywalizacji:

Marcin Majewski, czyli MADOXX - mieszkał w Paryżu, tam po raz pierwszy wyst±pił publicznie. Inspiruje go twórczo¶ć Madonny i Mylene Farmer. Z tego, co mówi, jest stworzony do show-biznesu. Kocha scenę, występy i możliwo¶ć dawania ludziom emocji, jakich jeszcze nie doznali.

DMC Crew - koszalińska formacja taneczna, zrzesza zarówno uczniów, jak i instruktorów tańca. Zapowiadaj±, że po ich występie można się spodziewać wszystkiego.
"dziesięć osób - milion pomysłów" - brzmi motto grupy.

Agata Wietrzycka - 11-latka, ¶piewa od 7 lat. Fanka Agnieszki Chylińskiej (ale chyba tej dawnej - bo lubi ¶piewać mocny rock). Poza tym ¶wietnie się odnajduje w poezji ¶piewanej.

Anna Teliczan - 19-latka z Ostródy, studentka dziennikarstwa. ¦piewa od czasów licealnych, jest samoukiem. Do pój¶cia na casting namówiła j± rodzina i znajomi.

Ocelot Handvoltige - 8-osobowy zespół akrobatów ze Złotoryi. Razem trenuj± od 4 lat, bior± udział w zawodach, zdobywaj± medale. Mówi± o sobie, że s± w ¶wiatowej czołówce.

Dominika Turek-Dmitriev - ma 12 lat, pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego. Potrafi kręcić 25 kołami hula-hop jednocze¶nie. Każdego dnia trenuje po 2-3 godziny.

Tomasz Pałasz TAP DJ - 33-latek z Warszawy, nauczyciel w-f i stepowania. Poza tym jest instruktorem windsurfingu, pirotechnikiem i wła¶cicielem agencji artystycznej. Udział w programie ma mu pomóc w szybszym osi±gnięciu zamierzonych celów.

Kruk i Blacha - duet tancerzy i beatboxerów, razem od 1993 roku. Obaj prowadz± szkołę tańca, s± sędziami na zawodach tanecznych. I choć mówi±, że ich talent nie jest
zależny od pieniędzy, maj± mnóstwo pomysłów, jak wykorzystać ewentualn± wygran± 300 tysięcy złotych.

Za kogo trzymacie kciuki?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!