Ed Sheeran załatwił się w spodnie podczas koncertu!

przejdź do komentarzy

Śpiewał z balastem.

ed sheeran ed sheeran/© Fame/Flynet
Koncerty to prawdzie wyzwanie dla gwiazd. Sławy miewają problemy z dotarciem na czas na scenę i bywa, że nie mają nawet czasu załatwić swoich fizjologicznych potrzeb. Kiedyś natura zmusiła Fergie do oddania moczu podczas show.

To był jednorazowy wypadek. Byliśmy spóźnieni. Jechaliśmy autostradą, to był piątek, korki. Musieliśmy natychmiast wejść na scenę. Wbiegłam na nią, zaczęliśmy skakać do kawałka Let's Get It Started, zaczęłam szaleć, biegać, adrenalina skoczyła i... o, Boże! Chciałabym, żeby to się nie wydarzyło. To było takie krępujące! - wspomina Fergie.


Mocz jest niczym w porównaniu do tego, co znalazło się podczas jednego z występów w spodniach Eda Sheerana. Genialny piosenkarz poczuł, że musi się wypróżnić w połowie swojego koncertu, a wizyta w toalecie niestety była tylko marzeniem.

To było w połowie występu, dużo wtedy ruszałem się na scenie i wtedy TO się stało. Musiałem wytrwać do końca koncertu i mieć nadzieję, że jak najszybciej wrócę do domu i zdejmę spodnie - mówi Ed i dodaje, że kiedyś przez trzy dni nie zmieniał bielizny.


Plus za szczerość Ed. Kochamy Cię mimo tego śmierdzącego incydentu!


Ed Sheeran załatwił się w spodnie podczas koncertu!

Ed Sheeran załatwił się w spodnie podczas koncertu!

Ed Sheeran załatwił się w spodnie podczas koncertu!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • avatar kozaczek
    gość 10-07-16, 11:08 cytuj
    gość, 28-07-15, 01:20 napisał(a): Znak naszych czasów. G*wno jest medialnie atrakcyjne. Jak nie świnia, która w "Mam talent" zrobiła furorę, bo wypróżniła się na scenie, to teraz ten przyznaje się otwarcie do narobienia w gacie. Jeszcze 10 lat temu byłoby to nie do przyjęcia, choć już wtedy telewizja i inne media zaczynały sięgać dna. Niestety, takie rozluźnienie obyczajów pokazuje, jak bardzo staczamy się i zeszmacamy jako ludzkość.
    Ed nie wybił się przez żaden 'Mam talent' ani inne takie show. Sam szedł po długiej drodze aż w końcu stało się to czego on chciał najbardziej. Jestem jedną z sheerios i wiem, że to jest jedno z największych kłamstw tego portalu. Na miejscu tych ludzi co się tym zajmują wstydziłabym się wstawiać takie brednie. Chociaż teraz na niczym innym nikomu nie zależy niż na pieniądzach... Sheerios łączmy się! x
    Nie masz konta? Zarejestruj się!