Edmund Janniger - kim są jego rodzice?

przejdź do komentarzy

Nie ma wyjścia. Musi zrobić karierę.

edmund janniger edmund janniger/Facebook Edmund Janniger
Od kilku dni Edmund Janniger (20 l.) inspiruje internautów. Student, który wziął urlop dziekański, by w pełnym wymiarze godzin zająć się pracą w Ministerstwie Obrony Narodowej, budzi zrozumiałe zainteresowanie.

Jedni w pocie czoła robią memy z Edmundem (szczególnie udany wydał nam się ten porównujący Antoniego Macierewicza do Jamesa Bonda, a Janningera do młodego doradcy szpiega), inni lustrują rodzinę Edmunda.

Kim jest Edmung Janniger?



20-letni Edmund ma szansę na wielką karierę. Zaczął wcześnie - według informacji, do których dotarł fakt.pl, Janniger był współautorem kilku prac naukowych swego ojca. Podczas pisania pierwszej chłopak miał... 15 lat.

Rodzice Edmunda są lekarzami. Specjalizują się w dermatologii. Matka jest między innymi doradcą ministra zdrowia w Kuwejcie, ojciec pracuje naukowo - 20 razy został uhonorowany tytułem honoris causa różnych uczelni, na swoim koncie ma około 1000 prac naukowych.

A sam Edmund? Oprócz tego, że studiuje na amerykańskiej uczelni Rutgers University School of Public Affairs and Administration (na tej samej uczelni pracują jego rodzice), żywo interesuje się polityką. Był praktykantem w biurze poselskim Macierewicza, a także wiceszefem okręgowego sztabu wyborczego PiS w okręgu piotrkowskim.



I am honored to be serving as an advisor to Polish parliamentary leader and former Minister of Internal Affairs Antoni...

Posted by Edmund Janniger on 25 maja 2015






Edmund Janniger - kim są jego rodzice?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj