Ekipa Top Model na pokazie Mariusza Przybylskiego (FOTO)

przejdź do komentarzy

Była Natalia, Jagoda, zjawili się też Michael i Radek Pestka.

top model top model/© KAPiF
Wśród gości wczorajszego pokazu kolekcji Mariusza Przybylskiego zauważyliśmy całkiem pokaźną ekipę najnowszej edycji Top Model.

Na ściance pozowała Natalia Gulkowska, którą Michał Piróg przywrócił do show w ostatnim odcinku. Była też Jagoda Judzińska - modelka z bielactwem, która z programem rozstała się już kilka tygodni wcześniej.

Panów reprezentował Michael Mikołajczuk, był także Radek Pestka - jak pamiętacie, obu panom nie było ze sobą "po drodze" w show. Michael szydził z Radka, śmiał się z niego, w końcu sam pierwszy opuścił program.

Dla Sebastiana Zawilińskiego, który również odpadł z show, była to kolejna impreza. Kilka dni temu był z Michaelem na pokazie Bizuu.

Witamy w gronie celebrytów. Kto wie, może kiedyś zobaczymy kogoś na wybiegu? Tymczasem u Przybylskiego kolekcję pokazywali zwycięzcy poprzedniej edycji - Osi Ugonoh i Michał Baryza.Ekipa Top Model na pokazie Mariusza Przybylskiego (FOTO)

Michał BaryzaEkipa Top Model na pokazie Mariusza Przybylskiego (FOTO)

Michael Mikołajczuk, Radek Pestka, Jagoda Judzińska, Natalia GulkowskaEkipa Top Model na pokazie Mariusza Przybylskiego (FOTO)

Michael Mikołajczuk, Radek Pestka, Jagoda Judzińska, Natalia Gulkowska, Sebastian ZawilińskiEkipa Top Model na pokazie Mariusza Przybylskiego (FOTO)

Radek Pestka, Jagoda JudzińskaEkipa Top Model na pokazie Mariusza Przybylskiego (FOTO)

Michael Mikołajczuk, Radek Pestka, Jagoda Judzińska, Natalia GulkowskaEkipa Top Model na pokazie Mariusza Przybylskiego (FOTO)

Osi UgonohEkipa Top Model na pokazie Mariusza Przybylskiego (FOTO)

Osi Ugonoh


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!