Elżbieta Romanowska KONTUZJOWANA

przejdź do komentarzy

Do tej pory szła jak burza. Aż tu nagle...

elżbieta romanowska elżbieta romanowska/© KAPiF
W programie Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami Ela Romanowska idzie jak burza i wielu właśnie ją wskazuje jako faworytkę w walce o Kryształową Kulę. Jednak dziś ona i jej partner, Rafał Maserak, zostaną poddany prawdziwej próbie, bo - jak udało nam się dowiedzieć - Ela uległa kontuzji.

Zobacz: Izu bokser i rozkoszne ciało Elżbiety Romanowskiej

- Wczoraj wieczorem na próbie coś poszło nie tak i Ela bardzo boleśnie naderwała mięsień w udzie. Porusza się, ale to nie jest ruch taneczny, więc musieliśmy przearanżować całą choreografię. Zaciskamy zęby i próbujemy dalej, choć przy takich kontuzjach zalecany jest kilkudniowy odpoczynek i nie forsowanie nogi. Dziś jednak przed nami dwa tańce i mogę jedynie prosić widzów o wsparcie, bo jurorzy na pewno widząc co "zatańczymy" nam nie pomogą – powiedział Rafał Maserak.


Tancerz umieścił właśnie na swoim profilu na Facebooku taki wpis:

Od wczoraj walczymy z bardzo poważną kontuzją nogi u Eli. Bardzo ciężko nam ćwiczyć, a jeszcze trudniej tańczyć, dzisiejszy występ stoi pod ogromnym znakiem zapytania, ale nie chcemy się poddawać, chcemy zatańczyć dla NASZYCH widzów i pokazać się na parkiecie Tańca z gwiazdami.


Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji, tuż przed finałową rozgrywką z programu, również na skutek kontuzji, musiała wycofać się taneczna partnerka Rafała - aktorka Anna Cieślak. Czyżby więc pech miał dosięgnąć Rafała również teraz?

Zobacz: ELŻBIETA ROMANOWSKA UDOWADNIA, ŻE KRĄGŁE RÓWNA SIĘ SEXY!Elżbieta Romanowska może dziś wypaść słabiej w Tańcu z gwiazdami

Elżbieta Romanowska może dziś wypaść słabiej w Tańcu z gwiazdami

Elżbieta Romanowska może dziś wypaść słabiej w Tańcu z gwiazdami

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!