Górniak kontra Doda

przejdź do komentarzy

Piosenkarki skoczyły sobie do gardła.

doda doda/Kapif
W ostatnim odcinku Jak ONI śpiewają Edyta Górniak skrytykowała manierę z jaką śpiewa Doda oraz wartość jej piosenek.

Zapytana o ocenę występu Dominiki Figurskiej, która wykonywała Szansę zespołu Virgin powiedziała Jakaż to jest durna piosenka. Ale dobrze, że zaśpiewałaś ją po swojemu, a nie z tą manierą, z jaką śpiewa Doda. Publika zamarła. Gwiazdy starają się unikać wzajemnej krytyki, ale Górniak tej zasady najwidoczniej nie uznaje.

Polecane wideo


Doda odpowiedziała na ten atak na swojej stronie internetowej Jeśli chodzi o wypowiedź Edzi, to wydaje mi się, że kobieta po trzydziestce powinna trzymać na wodzy swoje frustracje, zawiść i zazdrość w stosunku do młodszych koleżanek z branży. Rozumiem, że może do tej pory być zła, że nie udało jej się wygrać ze mną w konkursie premier w Opolu i „durna szansa” pozostawiła ją daleko, daleko w tyle. Ale zanim zaczęła ją krytykować powinna zastanowić się nad tym, że obraża – nie mnie, ale ludzi, dla których „Szansa” wiele znaczy i wiele zmieniła w ich życiu. Piosenkarka poradziła także koleżance po fachu skupić się na kolejnej płycie oraz nauce hymnu polskiego(Auć!). Nie omieszkała wypomnieć divie, że jej płyty słabo się sprzedają, a sama nie napisała ani jednej piosenki.

Wojna między gwiazdami nabrała rumieńców. Ciekawe, czy Górniak nie pozwie Rabczewskiej do sądu, w końcu to jej ulubiony sposób na rozwiązywanie problemów.

Wielbicielom Elektrody polecamy jej nową stronę internetową. Można na niej znaleźć zdjęcia z jej pobytu na Bali i dowiedzieć się, że gwiazda będzie robić prawo jazdy pod okiem programu TVN Turbo.Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!