Honey Boo Boo z mamą - nie wyglądają na gwiazdy? (FOTO)

przejdź do komentarzy

Pozory mylą. Te panie zarabiają duże pieniądze w show-biznesie.

honey boo boo honey boo boo/© Fame/Flynet
Honey Boo Boo, czyli Alna Thompson nie wygląda jak gwiazda, tymczasem zarówno ona, jak i jej matka są w USA powszechnie znanymi celebrytkami.

Alana swą karierę zaczęła w reality show Toddlers & Tiaras - kontrowersyjnym "dokumencie" pokazującym kulisy konkursów piękności dla małych dziewczynek w Ameryce.

Honey Boo Boo (a raczej stacja emitująca show i mama dziewczynki) wykorzystały popularność słodkiej Alany. Dziś dziewczynka z całą rodziną bierze udział w kolejnym reality show - Here Comes Honey Boo Boo.

Widzowie stacji TLC śledzą losy blondyneczki, jej rodziców i starszych sióstr. Honey Boo Boo zarabia niezłe pieniądze i jest obiektem zainteresowania tabloidów oraz paparazzi.

To czy kariera w wieku kilku lat przyniesie dziewczynce szczęście, okaże się zapewne za kilka lat. Na razie mała wygląda na zadowoloną.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (2): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 06-08-16, 12:48 cytuj
  gość, 06-04-13, 10:08 napisał(a): No niestety polskie kobiety są wcale nielepsze...zapasione, brudne, śmierdzące.
  Chyba ty!!!
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 06-08-16, 12:44 cytuj
  gość, 22-04-15, 20:19 napisał(a): Rozumiem jeśli ktoś jest chory to po prostu jest otyły i tyle ale jeśli wpieprza tony pączków to mam prawo się z niego śmiać bo jest ohydny z własnej woli proste.
  Właśnie nie masz prawa śmiać się z takich osób!!! Pokaż się to może ktoś pośmieje się z ciebie?! Wtedy zobaczymy czy będzie ci tak do śmiechu!!!
  Nie masz konta? Zarejestruj się!