Ile lat ma w końcu Małgorzata Rozenek - 34 czy 43?

przejdź do komentarzy

Może doszło do nieporozumienia?

małgorzata rozenek małgorzata rozenek/© KAPiF
Małgorzata Rozenenk "gubi się w zeznaniach". Najpierw była perfekcyjna aż do bólu i nie do wiary. Faktycznie, nikt nie uwierzył w to, że można biegać po domu z białą rękawiczką, a łazienkę sprzątać w szpilkach. Później więc Perfekcyjna Pani Domu zaczęła twierdzić, że "wcale nie jest perfekcyjna". Okazuje się, że bez zarzutu są jedynie korekty urody, jakim - zdaniem specjalistów wypowiadających się na łamach tabloidów - miała się poddać (jak wyglądała wcześniej możecie zobaczyć tutaj).

Zmiana taktyki dotyczy też wieku. Jeszcze przed udziałem w programie Rozenek przedstawiano jako 41-letnią matkę dwójki dzieci (a było to dwa lata temu).

Dziś Perfekcyjna Pani Domu przekonuje, że naprawdę ma 34 lata. Taka też informacja widnieje w materiałach TVN.

Internauci słusznie jednak zauważają, że ta metryka nie odpowiada wyglądowi celebrytki, która wygląda jak dobrze utrzymana 40-latka. I wiele wskazuje na to, że faktycznie nią jest, bo - jak dowiedział się magazyn Życie na gorąco - koleżanki i i koledzy z podstawówki, szkoły baletowej oraz języka angielskiego na forach internetowych i portalach społecznościowych piszą, że Małgorzata, z domu Kostrzewska, urodziła się w 1969 roku, ma młodszego o siedem lat brata Piotra, uczyła się w Szkole Podstawowej nr 32 im. Małego Powstańca w Warszawie i studiowała zaocznie prawo. Wszyscy znajomi Perfekcyjnej Pani Domu mają 42 lub 43 lata, a na dowód wiarygodności podpisują się imieniem i nazwiskiem.

Czekamy na reakcję Rozenek. Zawsze można wytłumaczyć, że 34 napisano przez pomyłkę, myląc kolejność cyfr, a celebrytka jako przykładna gwiazdka po prostu porządnie nauczyła się swojej kwestii na pamięć.
Zobacz więcej:
Małgorzata Rozenek ZANIM została Perfekcyjną Panią Domu - Inaczej się wypowiadała i zachowywała. Zobaczcie!
 


Ile lat ma w końcu Małgorzata Rozenek - 34 czy 43?

Ile lat ma w końcu Małgorzata Rozenek - 34 czy 43?

Ile lat ma w końcu Małgorzata Rozenek - 34 czy 43?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (2): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 27-06-16, 21:07 cytuj
  Rozenek to stara dupa!!
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 27-06-16, 02:07 cytuj
  Rozenkowa w wieku skonczonych 19 lat wyjechala do Francji i wrocila jak miala ponad 22 lata..i woczas poszla na studia czyli studiowala od 23 roku zycia...zalozmy ze skonczyla w wieku 28 lat studia.. Potem wyszl a za maz za prawnika Lukasza..i pracowala w jakiejs warszawskiej kancelari prawniczej...Jako kto???...aplikantka ponad 30 letnia????.. Bo nie jako znany adwokat po studiach...Praca i potem rozwod..i praca.. Lech Kaczynski jako nowy prezes NIKu poznal Stanislawa Kostrzeskiego w i byc moze woczas Rozenkwa zaczyna poznawc ludzi w stolicy ktorzy sie licza..zalozmy pod koniec lat 90..jak ojciec Stanislaw juz zdobyl zaufanie prezesa PIS Jacka Rozenka poznala w 2002 roku w wieku 34 lat..po 2 latach malenstwa robi in vitro ... Rodzi po in vitro w 2006 i potem w 2010 Do doktoratu podchodzila 2 x,mianowicie w 2012 i 2015 .Nie obronila.Nie ma doktoratu..
  Nie masz konta? Zarejestruj się!