Irina Shayk bez makijażu wciąż zachwyca? (FOTO)

przejdź do komentarzy

Sami zobaczcie.

irina shayk irina shayk/Fame/Flynet, Instagram
Kiedy okazało się, że Cristiano Rolando zostawił ją na prezenterki Real Mardit TV, wielu przecierało oczy ze zdumienia i stukało się w czoło. Teraz Irina Shayk (29 l.), która dla wielu jest uosobieniem kobiecego piękna, stała się singielką. Czy rozpacza? Plotki w tym wypadku są sprzeczne. Jedno jest pewne - z takim potencjałem szybko znajdzie nowego lubego.

Wiele gwiazd zamieszczało już w sieci zdjęcia bez makijażu. Sławne panie też borykają się z niedoskonałościami cery. Widzieliście foto Beyonce, jakie wyciekło z kampanii firmy Loreal albo focię Luxurii Astaroth po kąpieli? Bez podkładu już nie jest tak idealnie. O Irinie trudno jednak rzec choć jedno złe słowo.

Na Instagramie modelki wylądowało właśnie foto no make-up. Te usta, ten wzrok...

I jak tu się nie zakochać?

 


Irina Shayk bez makijażu wciąż zachwyca? (FOTO)

Irina Shayk bez makijażu wciąż zachwyca? (FOTO)

Irina Shayk bez makijażu wciąż zachwyca? (FOTO)

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • avatar kozaczek
    gość 31-03-16, 21:13 cytuj
    O jejku :) Na necie zobaczcie zdjęcia jej jak była dzieckiem... Była piękna i jednak miała te Wary obciągary. A w wieku 8-10 lat to se chyba głąby nie powiększała. Jej naturalne,wielkie usta pasują jej do twarzy i dodają jej urodzie niepowtarzalności. Wyobraźcie sb jakby wyglądała z takimi wąskimi wargami,takimi małymi ustami... Zupełnie inna kobieta by była . już z tymi małymi ustami taka piękna nie była ,ale jednak urodziła się żyje i umrze z takimi ustami. Mnie osobiście podobają się takie usta. Piękne,pbe wargi a do tego ciemna karnacja,duże oczy i mały nosek...mmm Czyli cała Irina... Mój ideał
    Nie masz konta? Zarejestruj się!