Jak księżna Kate da na imię swojemu drugiemu dziecku?

przejdź do komentarzy

Królowa Elżbieta ma obiekcje.

kate middleton kate middleton/
Wygląda na to, że kolorowa prasa miała rację, pisząc pod koniec zeszłego roku, że księżna Kate (33 l.) urodzi córeczkę. Jeszcze w październiku pojawiły się pierwsze doniesienia o ewentualnym imieniu dla dziewczynki. Pisano wówczas, że siostrzyczka księcia Jerzego dostanie imię po zmarłej babci, księżnej Dianie.

Magazyn OK potwierdza te plotki i dodaje historię o królowej Elżbiecie, która - jak zawsze zdaniem kolorowych gazet - ma jakieś "ale". Zdaniem babci księcia Williama (32 l.) nazywanie dziewczynki imieniem kobiety, która zdradzała jej syna jest nie na miejscu (choć Karol sam ma na swoim koncie romans z Camilla Parker Bowles). Podobno królowa zaproponowała inne błogosławione przez nią imiona - oto propozycje - Margaret lub Charlotte.

Co ciekawe, brytyjscy bukmacherzy obstawiają, że drugie dziecko Kate i Williama otrzyma właśnie imię Charlotte. Tak ma na drugie imię siostra księżnej, Pippa. Ponadto jest to tradycyjne i historyczne dla Wielkie Brytanii imię - żonę króla Jerzego III nazywano królową Charlotte.

A Wy jak obstawiacie? Charlotte czy Diana?

Jak księżna Kate da na imię swojemu drugiemu dziecku?

Jak księżna Kate da na imię swojemu drugiemu dziecku?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!