Jasnowidz Thomas John: Rozwód Kim w tym roku

przejdź do komentarzy

Rok temu wieścił rozstanie w przeciągu dwóch lat.

kim kardashian kim kardashian/© Fame/Flynet
Thomas John, jasnowidz specjalizujący się w czytaniu przyszłości gwiazd, rok temu ogłosił, że Kim Kardashian i Kanye West czeka w przeciągu dwóch lat rozwód. A to oznacza, że jego przepowiednia ma jeszcze rok, by stać się faktem.

- Ich związek oparty jest na pieniądzach i oszustwach, nie widzę ich jako pary na dłuższy czas - wyznał w rozmowie z Harper's Bazaar.
Nikt nie pamiętał o słowach Johna, dopóki nie pojawiły się plotki o faktycznym kryzysie w związku Kimye. A te przybierają na sile.
W rozmowie z Life & Style John wyjaśniał swoje przeczucia:
- Widzę dramat za dramatem. Kanye chce zbytnio kontrolować Kim, a ja wyczuwam, że ona zaczyna mieć tego dość. Kim naprawdę musi przekonać się, by zejść na ziemię i nauczyć kochać siebie samą, zanim zacznie szukać prawdziwej miłości.

Jasnowidz przepowiedział (dość trafnie) drugą ciążę Księżnej Catherine, czyli dawnej Kate Middleton, więc może tutaj też ma rację. Tym bardziej, że Kim i Kanye jakby stracili na sile przekonywania, że ich związek ma się świetnie, spojony miłością do mody, pieniędzy i życia w blasku fleszy.

Ponoć czarę goryczy przelała propozycja, jaką Kim otrzymała od pewnego szejka. Za wspólne spędzoną noc (spokojnie: na przyjęciu), celebrytka ma dostać milion dolarów. Raper miał zapowiedzieć, że jeśli jego żona przystanie na tę ofertę, zyska opinię luksusowej (bardzo!) prostytutki. A bycie mężem takowej mu się nie uśmiecha.
 


Jasnowidz Thomas John: Rozwód Kim w tym roku

Jasnowidz Thomas John: Rozwód Kim w tym roku

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!