Justyna Steczkowska skomentowała paskudne plotki (FB)

przejdź do komentarzy

Jaka jest prawda?

justyna steczkowska justyna steczkowska/KAPiF, Facebook
Pmiętacie te czasy, kiedy Justyna Steczkowska i Edyta Górniak zasiadały w fotelach jurorów The Voice of Poland? Media non stop porównywały ich kreacje, makijaże, a nawet pisały newsy o rzekomych konfliktach.

Tym razem pojawiły się plotki jakoby Steczkowska była zazdrosna o zarobki Górniak. Chodzi o sylwestrowy koncert. Obie divy staną na scenie w Krakowie. Podobno konto Edyty zasili większa kwota. Czy Jusia jest zazdrosna?

Kochane media! Nie znam słowa "wściekłość"... i to na innego artystę, który występuje na tej samej scenie.
Zarobków innych nie komentuję, ale tradycyjnie... kolorowe media mają informacje niezgodne z prawdą. Zresztą, nie po raz pierwszy i nie ostatni. Emotikon wink
Do zobaczenia w Krakowie i w TVN. Życzę Wszystkim dobrej zabawy i jestem pewna, że cygańskie wesele rozgrzeje krakowską publiczność i telewidzów, a "Dziewczyna Szamana", w afrykańskiej wersji, porwie do tańca!
- napisała na FB.


A Wy jak zamierzacie spędzić Sylwestra?

 


Kochane media! <3 Nie znam słowa "wściekłość"... i to na innego artystę, który występuje na tej samej scenie.Zarobków...

Posted by Justyna Steczkowska on 19 grudnia 2015


Justyna Steczkowska skomentowała paskudne plotki (FB)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 22-08-16, 08:40 cytuj
  gość, 20-12-15, 10:13 napisał(a):
  No dziewczyna szamana to jej jedyny utwor wiec zawdze go śpiewa... masakra. Przez tyle lat nic nie zagraac i zyc z reklam i uważać sie za wielka diwe operowa jednej piosenki...  Do twojej świadomości wejdź na YouTube pani Justyny tam jest więcej utworów które powinny być zauważone to , że te utwory nie są grane w stacjach radiowych to nie oznacza , że Pani Justyna zrobiła karierę na jednym utworze , bo nie odcina kuponów od swojej sławy wręcz przeciwnie.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!