Już dzi¶ pokaz Gosi Baczyńskiej!

przejdĽ do komentarzy

Polska projektantka kolejny raz podbije Paryż.

gosiabaczyńska gosiabaczyńska/mat. prasowe
Już dzi¶ wieczorem, wszyscy pasjonaci mody będ± mogli obejrzeć na żywo pokaz najnowszej kolekcji Gosi Baczyńskiej prosto z Paris Fashion Week. W ramach platformy T-Mobile fashion każdy użytkownik internetu będ±cy fanem talentu tej wybitnej polskiej projektantki, będzie mógł ¶ledzić to wydarzenie z dowolnego miejsca na ¶wiecie. Pocz±tek transmisji został zaplanowany na godzinę 21.00, kiedy to ma rozpocz±ć się pokaz.

Projektantka już po raz drugi zaprezentuje swoj± kolekcję podczas tego prestiżowego tygodnia mody. Nadchodz±cy pokaz odbędzie się w paryskiej Ecole Nationale Superieure des Beaux Arts (Akademii Sztuk Pięknych). Jak mówi sama projektantka tym razem jej "Kolekcja jesień-zima 2014/15 to opowie¶ć, bardzo osobista opowie¶ć rodzinna. Opowie¶ć o ludziach gnanych przez historię."

Podczas tego wyj±tkowego wydarzenia będzie miał swoj± premierę nowy produkt z linii Gosia Baczyńska dla T-Mobile fashion. Charakterystyczna bransoleta z medalionami jak zwykle stanowi integraln± czę¶ć nowej kolekcji.

Wydarzenie transmitowane będzie na fanpage'u T-Mobile PL na Facebooku.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!