Już dzi¶ w You Can Dance

przejdĽ do komentarzy

Liż±ca łokieć Kinga Rusin i spadaj±cy z krzesła Agustin Egurrola.

you can dance you can dance/TVN
Już dzi¶ w kolejnym odcinku 7. edycji You Can Dance - Po prostu tańcz! przed jurorami pojawi się kilka twardych orzechów do zgryzienia.

Na scenie ponownie wyst±pi m.in. Edyta Wajer, która także wcze¶niej z powodzeniem próbowała swoich sił w poprzedniej edycji show. Od warsztatów w Maroku tancerka sporo ćwiczyła i udowodni to dzi¶ po raz drugi staj±c z pewn± min± przed srogim trio. Od siebie dodamy tylko, że po jej pokazie sam Agustin Egurrola spadnie z krzesła...

Oprócz niej w programie zobaczymy także innego "youcandancowego" wyjadacza. Jest nim Mariusz Adamek vel Ryjek, który zaprezentuje widzom swoj± now± figurę taneczn± – dżdżownicę. Nie ukrywamy, że już nie możemy się wręcz doczekać.

Wieczorem będziemy mogli również przyjrzeć się bliżej raczej nieznanej technice tanecznej o nazwie zouk. Taniec ten to ponoć romantyczna interpretacja doskonale znanej wszystkim lambady, a zaprezentuje go dzi¶ Joanna, młodsza siostra Magdy Zwierzyńskiej, która swój bilet otrzymała już podczas castingu w Krakowie. Czy Asi uda się powtórzyć ten sukces? Przekonamy się już niebawem!

Już dzi¶ w You Can Dance (VIDEO)

Już dzi¶ w You Can Dance (VIDEO)

Już dzi¶ w You Can Dance (VIDEO)

Już dzi¶ w You Can Dance (VIDEO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!