Kanye West podkochiwał się w Kim przez 9 lat

przejdź do komentarzy

Historia mało romantyczna, ale z happy endem.

kim kardashina kim kardashina/© Fame/Flynet
Właśnie się zaręczyli. Czy ktoś wie, że tych dwoje tak naprawdę zna się już od 9 lat? I pomyśleć, że Kim Kardashian kilka lat temu ani myślała o tym, że będzie mieć dziecko z Kanye Westem!

Poznali się w 2004 roku. Kim była wówczas jeszcze żoną Damona Thomasa. Tego samego, który wyłożył gotówkę na jej operację piersi i odsysanie tłuszczu z brzucha, o czym potem opowiedział.

Czytaj więcej: Damon Thomas opowiada o swoim małżeństwie z Kim Kardashian

W 2006 roku Kim rozpoczęła lans u boku Paris Hilton. Wtedy to Kanye dostrzegł ją (oczywiście na zdjęciach) i pomyślał o jej urodzie z uznaniem. Rok później wpadli na siebie na imprezie w Beverly Hills, ale do niczego nie doszło. On spotykał się z Alexis Phifer, ona rozpoczęła związek z futbolistą Reggiem Bushem.

Mówi się, że to wtedy Kim powiększyła swoją słynną pupę. W każdym razie do tego czasu jej pośladki były zdecydowanie mniejsze.

W 2008 roku Kanye rozpoczął romans z Amber Rose. To dzięki niemu modelka stała się sławna. Rok później raper znowu przypadkowo spotkał przyszłą matkę swojego dziecka - siedzieli obok siebie na pokazie mody. Tyle tylko, że ona w tym czasie cały czas nie mogła odkleić się od Reggiego Busha. Później West przyznał, że od tamtego momentu na dobre podkochiwał się w Kim. W 2010 roku obydwoje rozstali się ze swoimi ówczesnymi partnerami. W październiku spotkali się w sklepie Kardashianów, DASH. Porozmawiali i… rozeszli się, każde w swoją stronę. Kim spotykała się później z Gabrielem Aubrym (byłym partnerem Halle Berry i ojcem jej córeczki Nahli), aż poznała Krisa Humphrisa. Ona i Kris szybko się pobrali. Jeszcze szybciej rozwiedli - ich małżeństwo trwało zaledwie kilkadziesiąt dni, ale za to o ślubie media huczały bardzo długo.

W 2012 roku znowu spotkali się na pokazie mody. Wiosną zaczęli chadzać na randki. Znajomość szybko rozkwitła. Gdy Kanye zamieścił na swoim twitterowym profilu opis: "I just f*cked Kim so hard" nikt nie miał wątpliwości, co tych dwoje łączy. W grudniu świat dowiedział się, że celebrytka spodziewa się dziecka, które przyszło na świat 16 czerwca 2013 roku. A teraz Kim i Kanye są już zaręczeni - raper oświadczył się swojej ukochanej w jej 33. urodziny. Dla Kim będzie to już trzecie małżeństwo. Do trzech razy sztuka?
 


Kanye West podkochiwał się w Kim przez 9 lat

W 2006 roku Kim rozpoczęła lans u boku Paris Hilton. Podróżowała z nią po świecie i po butikach. Wtedy to Kanye dostrzegł celebrytkę, ale z pewnością nie myślał o niej w kategoriach odpowiedniej partnerki. Jeszcze nie.

Kanye West podkochiwał się w Kim przez 9 lat

Kanye West podkochiwał się w Kim przez 9 lat

Kanye West podkochiwał się w Kim przez 9 lat

W 2008 roku Kanye rozpoczął romans z Amber Rose. Para rozstała się w 2010 roku, ale Rose była już w tym czasie sławna. Oczywiście dzięki Kanyemu, który intensywnie lansował ją w mediach.

Kanye West podkochiwał się w Kim przez 9 lat

Kanye West podkochiwał się w Kim przez 9 lat

W październiku 2010 roku Kim i Kanye "wpadli" na siebie przypadkowo w sklepie DASH. Chwilę porozmawiali (na zdjęciu widać, że raper jest bardzo zadowolony z konwersacji). Parą zostali dopiero 1,5 roku później.

Kanye West podkochiwał się w Kim przez 9 lat

Kanye West podkochiwał się w Kim przez 9 lat

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!