Kate Middleton zostanie królową?!

przejdź do komentarzy

A książę królem?

kate middleton kate middleton/mat.prasowe
Marzenia większości panien z Wielkiej Brytanii spełniły się Kate Middleton (33 l.), kiedy to zakochał się w niej sam książę William (33 l.). Kate została księżną, a teraz może liczyć na tytuł... królowej. O ile uwierzymy w informacje pochodzące z magazynu OK.

Podobno królowa Elżbieta II ma dość sprawowania rządów i chciałby przejść na emeryturę, a ponieważ jest dumna ze swojego wnuka i synowej, zaproponowała, by tron objął William.

Są zachwyceni. Bardzo podoba się im fakt, że książę Karol ustąpiłby tronu Williamowi. Kiedy Kate dowiedziała się o planach królowej, natychmiast zadzwoniła do rodziców. Nie może w to uwierzyć - przeczytamy w magazynie Ok.


Ciekawe, czy ta plotka jest na tym samym poziomie wiarygodności, co zeszłotygodniowe wieści o trzeciej ciąży Kate.


Kate Middelton zostanie królową?!

Kate Middelton zostanie królową?!

Kate Middelton zostanie królową?!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • avatar kozaczek
    gość 19-07-16, 13:22 cytuj
    gość, 12-09-15, 15:46 napisał(a): ludzie , william może zostać królem ale kate nie zostanie królową ;) tak samo jak po ślubie książę Filip z Elzbieta 2 nie został królem :)
    Tylko że ona była córką króla a on księcia więc nie mógł zostać królem ale Kate jako żona następcy tronu zostanie królową gdyż jako żona Wiliama ma do tego prawo. Poczytaj trochę zanim coś napiszesz. A i jeszcze jedno Elżbieta mogła uczynić z męża,króla a tego nie zrobiła gdyż zostałaby odsunięta od władzy przez męża.
    Nie masz konta? Zarejestruj się!