Khloe Kardashian pije za dużo wody?

przejdź do komentarzy

Błądzi?

khloe kardashian khloe kardashian/© Fame/Flynet
Chyba nie będzie przesadą, jeśli powiemy, że Khloe Kardashian (30 l.) ma obsesję na punkcie zdrowego stylu życia, ćwiczeń i swojej figury.

Odkąd odkryła, że trzymając reżim może wyglądać zgrabnie i dobrze się czuć, siostra Kim Kardashian nie pozwala sobie na słabe dni. Regularnie ćwiczy, dba o urozmaiconą dietę i pilnuje, by jej organizm był odpowiednio nawilżony - również od środka.

Ostatnio na Instagramie Khloe napisała, że każdego dnia stara się wypijać 5-6 l. wody. Nie jest to łatwe, bo woda szybko się nudzi, Khloe przygotowuje więc dla siebie wody smakowe dodając do zimnej wody kawałki owoców, warzyw lub i ziół.

Przy okazji celebrytka podkreśliła, że taką ilość wody zalecił jej dietetyk w oparciu o wagę Khloe, jej styl życia i intensywność treningów.

I wtedy się zaczęło. Tradycyjnie pod postem na temat picia wody rozgorzała dyskusja. Wielu internautów zaatakowało Khloe pisząc, że daje fatalne rady i wymyśla bzdurne diety.

6 litrów wody dziennie? Oszalałaś - pytają użytkownicy Instagrama.


Khloe chciała uciąć dyskusję:

To dawka ustalona dla mojej aktywności i natężenia treningu. Nikogo nie zachęcam, by wypijał 5 albo 6 litrów wody. Namawiam ludzi, by byli nawodnieni - odpisała Khloe.


Potem zaś dodała:

Gdybym napisała, że wypijam dziennie 5 do 6 litrów wódki, mogłabym się spodziewać ataków. Ale kto by pomyślał, że będę osądzana za picie wody - napisała celebrytka.

My water tip of the day. I try to consume about 5 to 6 L of water a day. (based off of my body weight and how much I workout this number was given to me by a nutritionist) Of course, this does not happen every single day but the point is I try. But let's be honest… Water does tend to get boring after a while. So My current obsession is infused waters. Detox water, fruit flavored water, or fruit infused water; infused water can generally be any combination of fruits, vegetables, and herbs immersed in cold water. While infused water has the benefit of being full of flavor, it also has very low to no calories, making it a very powerful tool in your efforts to lose weight and gain better health. Nutrients leak out of the fruit directly into the water. Some nutritionists estimate that you get as much as 20% of the vitamin content of freshly squeezed fruit juice, all without he extra calories or fructose. 💦💦💦 check out my last tweet in regards to where I purchased these water bottles from.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Khloé (@khloekardashian)
Khloe Kardashian pije za dużo wody?

Khloe Kardashian pije za dużo wody?

Khloe Kardashian pije za dużo wody?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • avatar kozaczek
    gość 08-08-16, 17:20 cytuj
    gość, 10-06-15, 09:35 napisał(a): masakra! kiedyś próbowałam wypijać 2l wody dziennie...i...? nie dałam rady. nie da się pić tyle chyba, że chce się 20 razy chodzić do wc.
    Haha 2 litry to dla Ciebie dużo? To ile ty szklanek wypijasz? Nie wiem dlaczego ludzie się tak dziwią że ktoś kto uprawia sport bądź ćwiczy może pić po 5 litrów. Ja bez problemu mogę wypić 4 litry dziennie nawet niewiele ćwicząc bo po prostu lubię. Picie sprawia mi większą przyjemność od jedzenia ☺
    Nie masz konta? Zarejestruj się!