Kim są Bars and Melody?

przejdź do komentarzy

Leondre Devries i Charlie Lenehan przylecieli na trzy dni do Polski.

bars and melody bars and melody/Instagram
Nazywają się Bars and Melody. Leondre Devries i Charlie Lenehan pochodzą z Wielkiej Brytanii. Bars (Leondre) ma 15 lat i jest raperem. Melody, Charlie, to 17-latek, który kocha śpiewać. Poznali się i zaczęli współpracę dzięki Facebookowi. Wspólnie wystąpili w 8. edycji brytyjskiego X Factora. Swoją piosenką traktującą o przemocy wśród młodych ludzi (Hopeful) porwali publiczność i jurorów. Sam Simon Cowell przycisnął dla nich złoty przycisk, który automatycznie dał im udział w półfinale programu.

Ostatecznie Bars and Melody zajęli 3. miejsce. Kariera nastolatków ruszyła błyskawicznie. Podpisali kontrakt z wytwórnię Cowella, Syco Music (tej samej, która opiekuje się One Direction oraz Little Mix).

Trzy dni temu przyjechali do Polski. Koncertowali w Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu - w niedzielę występują przed warszawską publicznością.

Rano Bars and Melody byli gośćmi Dzień Dobry TVN. Mówili, że są zdziwieni wielką popularnością, jaką cieszą się w Polsce. Stwierdzili nawet, że w naszym kraju mają chyba najwięcej fanów z całego świata!

Fanki Bars and Melody, które nazywają siebie BAMbinos, ekscytują się niesamowicie - co prawda młodszy z nich podróżuje jeszcze z mamą, ale obaj zapowiadają się na przystojniaków. I gwiazdy - na pewno jeszcze o nich usłyszycie.Thank you so much Poland!!! Our show in Warsaw has now SOLD OUT!!!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Bars And Melody (@barsandmelody)
Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Bars And Melody (@barsandmelody)
Krakow!! Are you ready???

Film zamieszczony przez użytkownika Bars And Melody (@barsandmelody)
Polish banter. #banta #weveneverhashtaggedbefore #leos #face #hashtag #hashtaghashtag

Film zamieszczony przez użytkownika Bars And Melody (@barsandmelody)
Kim są Bars and Melody?

Kim są Bars and Melody?

Kim są Bars and Melody?

Bars and Melody w studio Dzień Dobry TVN, zrzut ekranu ze strony TVNPolecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (11): sortuj