Lawina hejtu pod adresem Rafała z Rolnik szuka żony (FB)

przejdź do komentarzy

Zawrzało!

rolnik szuka żony rolnik szuka żony/Facebook
Na ten moment fani programu Rolnik szuka żony czekali z niecierpliwością. Uczestnicy show wskazali już swoje wybranki i swoich wybranków, odwiedzili też ich rodzinne strony. Komu się udało na ostatniej randce?

Były wzloty i upadki. Mariusz na przykład oświadczył się Ani, Rafał z kolei pokłócił się z Justyną. Poszło o wypad do wesołego miasteczka. Justyna nie chciała korzystać z wszystkich atrakcji na randce, bo bała się wysokości. To nie spodobało się rolnikowi. Na Facebooku zaroiło się od negatywnych komentarzy:

Rafał podejdź inaczej do sprawy plis. Masz teksty na poziomie gimnazjum. Największy nudziarz i egoista tej edycji. Widzisz tylko czubek własnego nosa. Zdanie Justyny nie ma dla Ciebie najmniejszego znaczenia. Takie odniosłam wrażenie. Odpuść teraz i nie krzywdz tej dziewczyny.


Dalej nie było lepiej:

Rafal przesadziles. W milosci trzeba tez wyrozumialosci dla drugiej osoby. Czasem trzeba zrozumiec i uszanowac zdanie drugiej osoby. I nie mow ze czegos nie wypominasz w momencie gdy caly czas wracasz z myslami do danej sytuacji. Podejdz do sprawy po mesku a nie jak dzieciak.

Niestety młota zrobiłeś z siebie he he. Gdzie twoja wyobraźnia? A jak dziewczyna ma lęk wysokości albo klaustrofobie? Nie można nikogo do niczego zmusić i powinno się to uszanować. Nie każdego musi rajcować młot


Rzeczywiście Rafał powinien podejść do sprawy inaczej?


Lawina hejtu pod adresem Rafała z Rolnik szuka żony (FB)

No to nie była moze najlepsza randka ever, ale kto wie, może tak było nam pisane

Posted by Rafał z Rolnik szuka żony on 22 listopada 2015


Tutaj już wiedzieliśmy, kogo mamy zaszczyt do siebie zaprosić ;) :)

Posted by Rafał z Rolnik szuka żony on 10 listopada 2015

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!