Łukasz Jakóbiak: Pewnego dnia miałem może 5PLN w kieszeni!

przejdź do komentarzy

Ktoś wytrącił mi obiad....

łukasz jakóbiak łukasz jakóbiak/©KAPiF, Facebook
Polskie gwiazdy w 2013 roku uwielbiały narzekać na swoje zarobki w przeszłości. Małgorzata Socha na przykład opowiadała, że były czasy, gdy nie miała na chleb, Tomasz Karolak żalił się, że pracował za nieco ponad 500zł, Joanna Koroniewska zaś zwierzyła się, że musiała wyjeżdżać do Anglii, by zarabiać na egzaminy i studia. Teraz do grona marudzących dołączył Łukasz Jakóbiak.

Showman odniósł w 2013 spory sukces - był nominowany do Wiktorów i innych nagród, jego twarz stała się rozpoznawalna, a słynną już kawalerkę zaczęło odwiedzać coraz więcej gwiazd. W swoim ostatnim wywiadzie dla http://uljaszowanie.blog.pl wyznał, że kiedyś musiał liczyć każdą złotówkę:

Gdy przeniosłem się do Warszawy na studia, pracowałem w różnych miejscach. Byłem sprzedawcą w sklepie z odzieżą w Blue City, sprzedawałem też diamenty w salonie w Złotych Tarasach, miałem przygodę w Londynie, pracowałem na kuchni w klubie. W okresie świątecznym było tak dużo pracy, że spaliśmy w klubie na kanapach śmierdzących dymem od papierosów. W Polsce były dni, w których znajdowałem tylko drobne w kieszeni. Pewnego dnia poszedłem na Nowy Świat do baru mlecznego. Miałem może 5PLN w kieszeni. Starczyło mi na zupę i drugie danie. Zanosząc je do stolika, ktoś zarzucił plecak na plecy i wytrącił mi całe drugie danie. Wówczas powiedziałem, że nie chcę tak więcej.

Scena jak z filmu?

Cały wywiad z Łukaszem Jakóbiakiem tutaj
 


Łukasz Jakóbiak: Pewnego dnia miałem może 5PLN w kieszeni!

Łukasz Jakóbiak: Pewnego dnia miałem może 5PLN w kieszeni!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!