Luxuria Astaroth: Ku*wy mi zazdroszczą

przejdź do komentarzy

Modelka na planie nowego teledysku Donatana i zespołu Percival.

luxuria astaroth luxuria astaroth/Facebook
KU*WY MI ZAZDROSZCZĄ. KAŻDY OSIĄGNIĘTY SUKCES ONI PRZYJMUJĄ ZE ZŁOŚCIĄ - napisała w piątek na Facebooku Luxuria Astaroth.

Modelka, o której w showbiznesie zaczęło być głośno dzięki jej udziałowi w klipach Donatana, promuje właśnie nowy kawałek artysty - Chmielu.

Na Facebooku pojawiła się zapowiedź nowej piosenki, jej autor pisze tak:

CHMIELU ! Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi nowego teledysku do folkowego kawałka który został spontanicznie stworzony przez Donatana i zespół Percival. Będzie to luźny nie zobowiązujący do głębszej analizy merytorycznej utwór o charakterze przaśno-sielsko-swojskim :)

Być może nowy klip Donatana nie wszystkim przypadnie do gustu:

OJEJEJEJ Hermetycznie-prawilni-ortodoksyjni rapofani tego nie polubią ! :) Ja za to zrobiłem kawałek bez górnolotnych słów i przesłania ot tak bo miałem dobry humor i ochotę na coś lekkiego sielskiego i swojskiego :) Sparodiowałem samego siebie, pobawiłem się muzyką i świetnie spędziłem czas ! :) Jesteście gotowi na nie hip-hopowego i całkowicie folkowego Donatana ? :) - pisze muzyk.

Zobaczcie zapowiedź i pierwszą fotkę z planu klipu.
Luxuria Astaroth: Ku*wy mi zazdroszczą

Luxuria Astaroth: Ku*wy mi zazdroszczą

Luxuria Astaroth: Ku*wy mi zazdroszczą

Luxuria Astaroth: Ku*wy mi zazdroszczą

Luxuria Astaroth: Ku*wy mi zazdroszczą


pozdrawiam najtańszą kiełbę z carrefoura:-) - napisała Luxuria na Facebooku, a Donatan dodał: SWOJSKĄ KIEŁBASĄ TUCZONA ! :) Boje się tego klipu...takiego klimatu jeszcze nie robiłem i nigdy nie śmialiśmy się na planie bez przerwy przez 18 godzin ! :)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • avatar kozaczek
    gość 19-11-16, 20:25 cytuj
    Jak widzę ryj tego donatana to mam ochotę rzygać dalej niż widzę. Pieprzony spasiony prostak. Gdyby nie Luxuria to by nawet pies z kulawą nogą nie słyszał o jakimś ćwoku tłustym zwanym donatanem. Zasrany hiphopolowiec.
    Nie masz konta? Zarejestruj się!