Marcin Dorociński w klipie zespołu Dawida Podsiadły [VIDEO]

przejdź do komentarzy

Widzieliście już Reconcile Curly Heads?

dawid podsiadło dawid podsiadło/© KAPiF
Sukces w X Factorze pozwolił Dawidowi Podsiadło nagrać solową płytę, która okazała się wielkim sukcesem. Wokalista okazał się przy tym odporny na działanie wody sodowej - sława i dobre recenzje nie zmieniły kierunku jego twórczości. Dawid nagrał płytę ze swoim zespołem. Teraz wspólnie z Curly Heads promuje nowy materiał.

W rozmowie z Dziennikiem Wschodnim Oskar Bała, kolega Dawida z zespołu, przekonuje, że fani solowej działalności Podsiadły na płycie też mogą znaleźć coś miłego dla ucha:

Wiedzieliśmy, że są spore oczekiwania, ale nie była to negatywna presja. Materiał, który można znaleźć na "Ruby Dress Skinny Dog" jest trochę dla innego odbiorcy, niż solowa płyta Dawida. Co nie znaczy, że jego fani nie znajdą tam czegoś dla siebie. Mogą być trochę zdziwieni jego nowym obliczem, ale powinno im się podobać. My jesteśmy z tej płyty bardzo zadowoleni - mówi Bała.


W sieci można już oglądać pierwszy klip do piosenki z albumu. W zakręconym teledysku do Reconcile pojawia się między innymi Marcin Dorociński.

Co myślicie?

Marcin Dorociński w klipie zespołu Dawida Podsiadły [VIDEO]

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!